Гол 21-річного капітана рятує для Металурга нічию (відео)

У матчі 29-го туру Першої ліги зустрічалися МФК Миколаїв та Металург. Гра завершилася результативною нічиєю —  1:1. За запоріжців забив 21-річний капітан Едуард Сарапій

Ілля Близнюк довірив місце у старті Миколаєва: 20-річному захиснику Богдану Пороху, 19-річному захиснику Березянському Павлу й 20-річному захиснику Ляшевському Владиславу. У другому таймі у гру увійшов 21-річний нападник Юрій Черепущак.

Олексій Годін з перших хвилин випустив: 21-річних захисників Сухаря Тимофія та Сухіну Євгенія, 21-річних півзахисників Шалфєєва Єгора та Едуарда Сарапія та 20-річного нападника Богдана Могильного. У другому таймі на полі з’явився 21-річний захисник Шевчук Святослав.

Перша половина зустрічі була не багатою на події, проте на 44-й хвилині господарям вдалося вийти уперед. Одинадцятиметровий реалізував Кушніренко.

На 49-й хвилині гсоті зрівняли рахунок, також з пенальті. Парцванія зфолив на Щебетуні і Сарапій з почначки не залишив шансів Агаларову. На 65-й хвилині запоріжці залишилися у меншості. Арбітр вилучив Крапивного. Проте, реалізувати чисельну більшість підопічним Близнюка не вдалося.

Перша ліга. 29 тур

Миколаїв — Металург — 1:1

Голи: Кушніренко (44, пенальті) — Сарапій (49, пенальті).

Миколаїв: Агаларов — Порох, Парцванія, Березянський, Ульянов, Ляшевський, Кушніренко, Охрончук, Паламар, Яворський, Войцеховський.

На заміну виходили: Зарічнюк, Вітенчук, Попов, Черепущак

Металург: Котляров — Сухар, Сухіна, Сарапій, Кравченко, Кропивний, Трояновський, Білоусов, Шалфєєв, Могильний, Щебетун.

На заміну виходили: Шевчук, Бобров, Лихобабенко, Черній, Сачко.

Після 28 матчів у Металурга 22 очка і 15-те місце, а у Миколаєва після 29 тура 31 очко і 11 позиція.

Кузня кадрів Волинь та Чорноморець не забувають про футбольні резерви: українська молодь в клубах Першої ліги після карантину

Золотой талант-2020. Назовите тройку лучших игроков июля в категории U-21 (1999-2000 г.р.)

• Александр Сирота (Динамо) (27%, 241 голосов)
  • Владислав Супряга (Днепр-1) (19%, 168 голосов)