Юніори Колоса не забили жодного гола Шахтарю

В рамках підготовки до наступного чемпіонату юнацькі склади Колоса та Шахтаря провели контрольний поєдинок. Сильнішими виявилися донеччани — 2:0

Контрольний матч між юнацькими складами Колоса та Шахтаря відбувся у Щасливому, що під Києвом. Підопічні Олександра Поздєєва намагались чинити гідний опір представникам однієї з найкращих академій в країні і моментами грали навіть на рівних, повідомила прес-служба клубу з Ковалівки.

Тренерський штаб Колоса U-19 задіяв у двох таймах різних гравців, аби дати шанс проявити себе всім, хто наразі перебуває на передсезонних сборах команди.

Господарі так само задіяли у грі велику кількість футболістів. Загалом же гра вийшла цікавою та надала чимало матеріалів для роздумів тренерам Колосу.

Щодо результату, то господарям вдалось забити у ворота коваліців по одному м’ячу у кожному з таймів, у підсумку 2:0 на користь Шахтаря.