Олімпік зіграв у результативну нічию з Діназом (відео)

У контрольному матчі Олімпік зустрічався з друголіговим Діназом. Гра завершилася результативною нічиєю (2:2). Відзначаємо появу у стартовому складі клубу УПЛ трьох молодих гравців

Ігор Климовськй довірив місце у стартовому складі: 20-річному захиснику Ігорю Снурніцину, 21-річному захиснику Оресту Лебеденку та 19-річному нападнику Кірілу Кіриленку.

Перший же небезпечний момент біля воріт Альїмі Діназ втілив у гол. Атака другим темпом від гостей закінчилася прострілом в штрафний майданчик, де м’яч від захисника відскочив до форварда червоно-чорних і той спокійно покотив м’яча у правий від воротаря кут — 0:1.

Олімпійці відігралися на 58-й хвилині: Лебеденко протягнув м’яча по лівому флангу, змістився в центр і покотив його правіше на Чогадзе, грузин пробивав в дальню дев’ятку, але м’яч після його удару влучив у поперечину і відскочив до Шахаба, який розстріляв ворота — 1:1.

На 67-й хвилині гості знову повели в рахунку. Півзахисник Діназа реалізував штрафний удар прямо по центру воріт, красиво перекинувши стінку.

А на 80-й хвилині стандартне положення принесло успіх вже команді Климовського. Високу подачу з лівого флангу головою замкнув гравець, який перебуває на перегляді.

Контрольний матч

Олімпік — Діназ — 2:2

Голи: Шахаб (58), гравець на перегляді (80) — гравець на перегляді (27), Бовтрук (66).

Олімпік (перший тайм): Альїмі — Снурніцин (Лук’янчук, 30), Гошкодеря, Пасіч (гравець на перегляді, 30), Лебеденко, Цимбалюк, Кіриленка (Чогадзе, 30), гравець на перегляді (Політило, 30), Романовський, гравець на перегляді, Шахаб.

Олімпік (другий тайм): Альїмі — Лукьянчук, гравець на перегляді, гравець на перегляді, Лебеденко (Снурніцин, 60), гравець на перегляді (Цимбалюк, 65), Чогадзе, Романовський (гравець на перегляді, 60), Політило, гравець на перегляді (Пасіч, 75), Шахаб (Кіриленка, 60).