Верес у контрольному матчі був розгромлений Нивою з Тернополя

В рамках підготовки до матчів плей-офф за право грати наступного сезону у першій лізі, рівненський Верес у контрольному поєдинку поступився тернопільській Ниві — 0:3

В основному складі Вереса вийшов 20-річний воротар Вадим Ющишин, а після перерви грав 21-річний півзахисник Артем Хоцяновський.

У Ниви матч розпочали два півзахисники — 19-річний Роман Волохатий та 21-річний Андрій Малащук, а також 20-річний нападник Андрій Різник.

На заміни у Ниви виходили 19-річні: воротар Андрій Єрмолов та півзахисник Максим Проців, а також 18-річний нападник Мирон Бідний.

Рахунок у матчі відкрив активний Андрій Різник. Партнери вивели форварда на побачення з голкіпером. Андрій не лише виграв у швидкості у капітана рівнян Ховбоші, але обіграв і воротаря та без проблем забивав вже у порожні ворота — 1:0, повідомляє fcnyva.com.

Наприкінці першого тайму ще одна контратака Жовто-зелених стала результативною. Розпочалося все із ривка Андрія Скакуна, якого жорстко зустрів захисник на підступах до штрафної площі. Арбітр фол не зафіксував, натомість м’яч підхопив Роман Волохатий та завдав точного удару у дальню дев’ятку — 2:0.

Відзначимо, що перед свистком на перерву один із гравців Вереса перевірив на міцність поперечину воріт Механіва.

Друга частина матчу запам’яталася чималою кількістю замін з обох боків. Результат це принесло Ниві. За десять хвилин до фінального свистка після прострільної передачі з лівого флангу остаточний рахунок встановив один із потенційних новачків Мамешев.

Контрольний матч

Нива Т — Верес  3:0

Голи: Різник (35), Волохатий (44), Мамешев (81).

Нива: Механів — Герт, Д. Скакун, Різник, Волохатий, Мороз, Гатала, Хруставка, Малащук, А. Скакун, Хохлов.

На заміну виходили: Єрмолов, Мемешев, Кохман, Заваляк, Демченко, Проців, Вовченко, Кисленко, Демчук, Дедух, Бідний.

Верес (1 тайм): Ющишин — Пінчук, Зубков, Ховбоша, Дударенко, Кучеров, Євдокимов, Панасенко, Тимофієнко (на перегляді), Дахновський (на перегляді), Яременко.

Верес (2 тайм): Когут — Данилюк (на перегляді), Гончаренко, Махнєв, Солдат, Петько, Євдокимов (Кучеров, 67), Панасенко (Дахновський, на перегляді, 67), Соломка, Хоцяновський, Шестаков.