Волинь із голом 20-річного захисника переграє Черкащину

У матчі 28-го туру Першої Ліги зустрічалися Черкащина та Волинь. Гра завершилася перемогою Волині (2:0). Відзначимо, що забитим м’ячем у цьому матчі відзначився 20-річний захисник Олександр Климець

Тренерський штаб Черкащини з перших хвилин не випустив жодного гравця з реєстру Золотого таланту. У другому таймі на полі з’явився 20-річний нападник Тищенко Артем.

Андрій Тлумак довірив місце у старті Волині 20-річному захиснику Олександру Климцю, 18-річному півзахиснику Мартинюку Олександру та 21-річному нападнику Валерію Саду. У другій половині зустрічі на полі з’явився 18-річний нападник Богдан Кобзар.

Гості надзвичайно активно розпочали гру і за перші 20 хвилин створили достатню кількість гольових нагод. Волошинович, Куліш та Кожанов своїми ударами обстріляли стійки та поперечину. На 21-й хвилині хрестоносці втілили свою ігрову перевагу у забитий м’яч: Кожанов навісив з кутового, Куліш віддав під удар Волошиновичу і Ростислав пробив у дальній кут. На 42-й хвилині гості збільшили свою перевагу. Кожанов прострілив з правого флангу і Климець на дальній стійці відправив м’яча у сітку. Другий м’яч для 20-річного захисника у цьому сезоні.

Климець (№34) відчув смак голів. Фото черкащина.com.

У другому таймі характер гри не змінився і підопічні Тлумака спокійно довели гру до логічного завершення.

Перша ліга. 28 тур

Черкащина — Волинь — 0:2

Голи: Волошинович (21), Климець (42).

Черкащина: Старченко — Нестеренко, Дмитренко, Лухтанов, Діонг (Олійник, 83), Цурупін, Морозенко (Долгий, 60), Георгієв, Нечай (Захаревич, 46), Малєй (Погранічний, 66), М. Тищенко (А. Тищенко, 69).

Волинь: Леванідов — Мартинюк, Сімінін, Приндета, Конкольняк (Цюпа, 50), Чачуа, Сад (Михалик, 64), Волошинович (Кізілатеш, 73),  Кожанов, Климець (Норенков, 80), Куліш (Кобзар, 86).

Після 28-го туру у Волині 54 очка і четверте місце, а у Черкащини сім залікових пунктів і остання позиція у турнірній таблиці.

Дорогу молодим! Волинь та Чорноморець не забувають про футбольні резерви: українська молодь в клубах Першої ліги після карантину

Золотой талант-2020. Назовите тройку лучших игроков июля в категории U-21 (1999-2000 г.р.)

• Александр Сирота (Динамо) (27%, 241 голосов)
  • Владислав Супряга (Днепр-1) (19%, 168 голосов)