Болонья з голом Сванберга грає унічию з Торіно (відео)

У заключному турі італійської Серії А зустрічалися Болонья та Торіно. Гра завершилася результативною нічиєю (1:1). Відзначимо, що за Болонью забив 21-річний півзахисник Матіас Сванберг

Тренерський штаб Болоньї з перших хвилин випустив: 21-річного півзахисника Матіаса Сванберга та 18-річних нападників Мусу Джувара та Мусу Барроу.

У складі Торіно не було жодного гравця з реєстру Золотого Таланту. У другому таймі на полі з’явився 18-річний захисник Крістіан Сілезія.

На 18-й хвилині молодий Сванберг відкрив рахунок у матчі. Це дебютний м’яч для Матіаса у нинішньому сезоні. У 25-ти матчах він відзначився одним голом та віддав два асиста.

А остаточний рахунок матчу встановив Сімоне Дзадза, який на 67-й хвилині забив 1-й гол в ворота команди, якою керує Сініша Михайлович.

Чемпіонат Італії. 38 тур

Болонья — Торіно 1:1

Голи: Сванберг (18) — Дзадза (67).

Болонья: Скорупські — Мбайє, Медель, Данило, Денсвіл, Сванберг (Балдурссон, 72), Схут (Домінгес, 72), Соріано, Джувара (Сков-Ольсен, 77), Паласіо (Сансоне, 46), Барроу (Сантандер, 46).

Торіно: Розаті — Іццо (Нкулу, 77), Бремер, Джіджі (Сілезія, 90 + 2), Беренгер, Рінкон, Лукич, Ансальді (Айна, 50), Верді, Белотті, Дзадза.

Болонья завершує чемпіонат на 12-му місці з 47 очками, а Торіно фінішує 16-м з 40 очками.

Нагадаємо, що чемпіоном Серії А став Ювентус, друге місце посів Інтер, третє — Аталанта з нашим Русланом Малиновським, а четверте — Лаціо. У Лізі Європи виступатимуть Рома та Мілан. Понизилися у класі Лечче, Брешіа та СПАЛ.