Металург з голом Сарапія переграв Гірник-спорт

У перенесеному матчі 25-го туру чемпіонату Першої ліги зустрічалися Металург та Гірник-Спорт. Гра завершилася перемогою запоріжців (3:2), за них забивав 21-річний півзахисник Едуард Сарапій

Олексій Годін довірив місце у старті Металурга: 21-річним захисникам Тимофію Сухарю, Едуарду Сарапію та Євгену Сухині, 20-річному нападнику Богдану Могильному. У другому таймі у гру увійшов 19-річний півзахисник Микита Лапко.

У складі Гірника-Спорт з перших хвилин з’явився 21-річний захисник Богдан Векляк та 20-річний півзахисник Ілля Малишкін. У другому таймі у гру увійшли: 20-річний воротар Георгій Клімов та 19-річний півзахисник Єгор Твердохліб.

Господарі активно розпочали гру і на п’ятій хвилині відкрили рахунок у матчі. Щебетун віддав на Разуваєва і Олексій пробив у дальній кут. 1:0. Вже у наступній атаці підопічні Жабченка зрівняли рахунок. Бойко випередив захисника і пробив повз Котлярва. 1:1. На 28-й хвилині запоріжці знову вийшли уперед: молодий капітан Сарапій реалізував одинадцятиметровий. 2:1.

На 84-й хвилині Сорокін після навісу Королькова зрівняв рахунок. 2:2. Проте, господарі все ж змогли забити переможний м’яч. Після кутового у виконанні Трояновського Бєлоусов опинився першим на підбиранні і розстріляв ворота.

Перша ліга. 24 тур

Металург — Гірник-Спорт 3:2

Голи: Разуваєв (5), Сарапій (28, пенальті), Бєлоусов (89) — Бойко (6), Сорокін (84).

Металург: Котляров — Сухар (Лихобабенко, 83), Сарапій, Сухіна, Кравченко, Крапивний, Шалфєєв (Трояновський, 46), Разуваєв (Бєлоусов, 47), Сачко (Лапко, 62), Могильний, Щебетун (Черній, 75).

Гірник-Спорт: Данкович (Климов, 67) — Моісеєнко, Векляк, Білий, Дяченко, Корольков, Сорокін, Петрусенко (Герасимець, 71), Малишкін, Збунь, Бойко (Твердохліб, 61).

У підсумку, після  26-ти матчів у Металурга 18 очок і 15-та позиція, а у Гірника-Спорт після 27 матчів 36 очок і дев’ята позиція.

Заслужив 21-річний хавбек Волині потрапив до символічної збірної 27-го туру Першої ліги