Шахтар з голами Тете та Соломона переграв претендента на першу лігу (відео)

У контрольному матчі донецький Шахтар зустрічався з рівненським Вересом. Гра завершилася перемогою гірників (2:0). Забиті м’ячі у свій актив записали 20-річний Тете та 21-річний Манор Соломон

Луїш Каштру з перших хвилин випустив 21-річних захисників Додо та Валерія Бондаря й 20-річного півзахисника Маркоса Антоніо. У другому таймі у гру увійшли: 21-річний захисник Сіпріано, 20-річний півзахисник Тете, 21-річний півзахисник Манор Соломон та 19-річний нападник Данило Сікан.

Юрій Вірт з перших хвилин випустив 21-річного півзахисника Артема Хоцяновського.

У першому таймі гравці Вереса організовано захищалися, у гірників було не так багато небезпечних моментів. Доля зустрічі вирішилася по перерві. Після удару Соломона м’яч відлетів до Тете і бразилець пробив у дальній кут. 1:0.

На 87-й хвилині крапку у матчі поставив Соломон, який несподівано для голкіпера Вереса пробив низом.