Голи Переса та Дзаньоло допомогли Ромі приспати СПАЛ

У матчі 35-го туру Серії А зустрічалися СПАЛ та Рома. Гра завершилася розгромною перемогою римлян — 6:1. Відзначимо, що голи у свій актив записали 22-річний нападник Карлес Перес та 21-річний півзахисник Ніколо Дзаньоло

Тренерський штаб ФК СПАЛ з перших хвилин не випустив жодного гравця з реєстру Золотого таланту. Пауло Фонсека довірив місце у старті Роми 22-річному нападнику Карлесу Пересу. У другому таймі у гру увійшли: 21-річний Нікола Дзаньоло, 22-річний Гонсало дель Фраіле та 21-річний Джастін Клюйверт.

Рома видала феєричну гру у матчі проти команди, яка вже вилетіла. Після зміни схеми навіть Нікола Калініч прокинувся. Свій другий гол у сезоні він забив на добиванні після сейву воротаря. Проте, господарям вдалося зрівняти рахунок. Передачу Вальдіфіорі Черрі замкнув головою в блискучому польоті. Однак потім Карлес Перес перехопив м’яча і поклав в дальній кут, а Коларов забив здалеку через руки воротаря.

Бруно Перес своїм дублем зробив рахунок непристойним — 5:1. Крапку у матчі поставив молодий Дзаньоло, який забив на 90-й хвилині.

Чемпіонат Італії. 35 тур

СПАЛ — Рома — 1:6

Голи: Черрі (24) — Калініч (11), К. Перес (38), Коларов (47), Б. Перес (52, 75), Дзаньоло (90).

Вилучення: Боніфацці (86).

СПАЛ: Летіца — Феліпе, Томовіч, Вікарі, Сала (Реца, 6), Вальдіфьорі (Тунев, 81), Еспето (Куельяр, 81), Дабо, Мурдже, Д’Алессандро (Ді Франческо, 58), Черрі (Петанов, 58).

Рома: Лопес — Бруно Перес, Манчіні (Дзаньоло, 55), Коларов, Спінаццола (Дзаппакоста, 46), Пеллегріні (Вільяр, 56), Крістанте, Карлес Перес (Клюйверт, 78), Діавара (Четін, 55), Смоллінг, Калініч.

Після 35-го туру у Роми 61 очко і п’яте місце, у СПАЛа 19-ть залікових пунктів і остання позиція.