Гол Кулусевські допоміг Пармі вирвати перемогу у матчі з трьома пенальті (відео)

У поєдинку 35-го туру Серії А зустрічалися Парма та Наполі. Гра завершилася перемогою Парми — 2:1. Відзначимо, що вирішальний забитий м’яч у свій актив записав 20-річний півзахисник Деян Кулусевські.

У складі Наполі не було жодного гравця з реєстру Золотого таланту. У другій половині зустрічі на полі з’явився 20-річний півзахисник Еліф Елмас.

Тренерський штаб Парми з перших хвилин випустив 22-річного захисника Джузеппе Песельюта та 22-річного нападника Яна Карамо. У другому таймі у гру увійшов 20-річний півзахисник Деян Кулусевські.

На 45+2 хвилині господарі відкрили рахунок у матчі. Руй порушив правила у власному штрафному і Капрарі реалізував одинадцятиметровий. На 54-й хвилині гравці Наполі зрівняли рахунок: Інсіньє забив з пенальті. Вирвати перемогу господарям вдалося на 87-й хвилині і також з пенальті. Молодий Кулусевські, який вийшов на заміну з одинадцятиметрового не залишив шансів Мерету.

Чемпіонат Італії. 35 тур

Парма — Наполі — 2:1

Голи: Капрарі (45 + 2, пенальті), Кулусевські (87, пенальті) — Інсіньє (54, пенальті).

Парма: Сепе — Дарміан, Дермаку, Алвеш, Д. Пеццелла, Грассі (Барілла, 62), Бругман, Куртич (Якопоне, 75), Сілігарді (Кулусевські, 59), Капрарі (Жервіньо 75), Карам (Інглезе, 62).

Наполі: Мерет — Ді Лоренцо, Максимович, Кулібалі, Руй, Руїс (Зелінські, 77), Демме (Лоботка, 86), Аллан (Елмас, 65), Політано (Кальєхон, 65), Лосано (Юнес, 86), Інсіньє.

Після 35-ти турів у Парми 43 очка і десяте місце, у Наполі — 56 очок і сьома позиція.