20-річний захисник приніс перемогу Гірнику-Спорт над Черкащиною

У матчі 25-го туру Першої ліги зустрічалися Гірник-Спорт та Черкащина. Гра завершилася перемогою Гірника-Спорт (2:1), а вирішальний гол у свій актив записав 20-річний захисник Богдан Векляк

Ігор Жабченко з перших хвилин випустив: 20-річного захисника Богдана Векляка. У другому таймі у гру увійшли: 20-річний півзахисник Ілля Малишкін та 19-річний півзахисник Єгор Твердохліб.

Денис Маринчук не випустив жодного гравця з реєстру Золотого таланту. У другому таймі на полі з’явився 20-річний півзахисник Дмитро Рожко.

На 11-й хвилині господарі відкрили рахунок. Хомченко обігрався з Герасимцем і красивим ударом влучив у дальній кут. 1:0. Проте, вже на 22-й хвилині гравці Черкащини відігралися. Захаревич навісив з кутового і Георгієв відправив м’яча у сітку. 1:1.

На 39-й хвилині Гірник-Спорт знову вийшов уперед. Лозовий навісив зі штрафного і Векляк головою пробив у дальній кут. 2:1. У гостей був цілий тайм, аби відігратися, але зробити цього аутсайдер Першої ліги не зміг.

Гірник-Спорт — Черкащина — 2:1

Голи: Хомченко (11), Векляк (39) — Георгієв (22).

Гірник-Спорт: Ситніков — Шопін, Карась, Векляк, Суханов, Чепелюк, Батюшин (Корольков, 62), Хомченко (Твердохліб, 71), Збунь, Герасимець (Бойко, 76), Чередниченко (Малишкін, 90+2).

Черкащина: Старченко — Нестеренко, Скляренко (Кабанюк, 59), Яцик (Долгий, 31), Діонг (Погранічний, 73), Цурупін, Морозенко (Рожко, 78), Георгієв, Нечай, Захаревич, Тарануха.

Після 24 матчів у Гірника-спорт 36 очок і 9 місце, а у Черкащини шість очок і остання позиція.