Молодь Ворскли не втримала нічию з Маріуполем

У матчі 31-го туру Прем’єр-Ліги зустрічалися Ворскла та Маріуполь. Гра проходила у Полтаві на стадіоні ім. Бутовського. Відзначаємо появу у стартових складах команд аж 15-ти гравців з реєстру Золотого таланту. Гра завершилася вольовою перемогою Маріуполя — 2:1. За Ворсклу забив 17-річний захисник Євген Павлюк.

Віталій Косовський довірив місце у старті: 20-річному захиснику Максиму Мельничуку, 19-річному захиснику Валерію Дубку, 17-річному захиснику Євгену Павлюку, 20-річному захиснику Дмитруку Тарасу, 20-річному нападнику Юрію Козиренку, 20-річному півзахиснику Челядіну Артему, 17-річному півзахиснику Іллі Гаджуку, 20-річному півзахиснику Наджеебу Якубу, 17-річному півзахиснику Власову Олегу та 19-річному нападнику Кравчуку Юрію.

У запасі залишилися: 16-річний воротар Павло Ісенко, 19-річний нападник Денис Галата, 19-річний півзахисник Посєвкін Радіон, 18-річний півзахисник Кулаковський Артем, 20-річний захисник Чуєв Богдан, 19-річний півзахисник Сємілєт Даніїл, 20-річний півзахисник Білий Артем, 19-річний захисник Куценко Єгор та 17-річний півзахисник Ян Костенко.

Олександр Бабич з перших хвилин випустив: 20-річного захисника Назарія Муравського, 22-річного захисника Олексія Бикова, 21-річного півзахисника Віктора Корнієнка, 21-річного нападника Андрія Кулакова та 20-річного півзахисника Олексія Кащука. У запасі лишалися: 22-річний воротар Артем Поспєлов, 21-річний півзахисник Максим Чех, 22-річний півзахисник Ілля Путря та 22-річний нападник Дмитро Топалов.

Маріуполь на правах фаворита протистояння володів ініціативою, але молоді полтавчани на перших хвилинах організовано захищалися. На 8-й хвилині небезпечно пробивав Корнієнко, але з його ударом впорався досвідчений Ткаченко. На 24-й хвилині метрів з 10-ти пробивав Кащук, але неймовірну реакцію продемонстрував Ткаченко. На 31-й хвилині з ударом Олексія Кащука знову ж таки впорався кіпер. Поки що лише дії воротаря дозволяють полтавчанам тримати нічийний рахунок. Таким чином, перший тайм завершується нулями.

Відразу після перерви у гру увійшов Сємілєт. На першій хвилині другого тайму полтавчани відкривають рахунок. Після передачі Чєлядіна Павлюк головою відправив м’яча у сітку. 1:0 На 51-й хвилині Маріуполь опиняється у меншості. Другу жовту отримав Ігнатенко. На 55-й хвилині Маріуполь заробляє пенальті. Дубко збив Кулакова і одинадцятиметровий реалізував Чурко. 1:1 Результативний початок другого тайму. На 57-й хвилині у гру увійшов Топалов. На 58-й хвилині попередження у свій пасив записав Кулаков, а на 66-й — Челядін. На 68-й хвилині попередження отримав Олексій Биков.

На 75-й хвилині міг забивати Топалов, але Дмитро з гострого кута пробив повз ворота. На 80-й хвилині Кулаков не реалізував вихід один на один. Знову ж таки чудово зіграв Ткаченко. На 84-й хвилині у гру увійшов Денис Галата. На 86-й хвилині Маріуполь забиває вдруге. Після передачі Полегенька відзначився Кірюханцев. 1:2. На 89-й хвилині у гру увійшли Посєвкін та Білий. На 90+1 хвилині арбітр за другу жовту вилучив Челядіна. На 90+3 хвилині у гру увійшов Богдан Чуєв.

Ворскла — Маріуполь — 1:2

Голи: Павлюк (46) — Чурко (56, пенальті), Кірюханцев (86).

Вилучення: Челядін (90+1) — Ігнатенко (51).

Ворскла: Ткаченко — Мельничук, Дубко (Чуєв, 90+3), Павлюк, Дмитрук, Козиренко (Галата, 84), Челядін, Гаджук (Посєвкін, 89), Якубу (Сємілєт, 46), Власов (Білий, 89), Кравчук.

Маріуполь: Гальчук — Полегенько, Муравський, Чоботенко (Дава, 23), Корнієнко (Топалов, 57), Биков (Кірюханцев, 78), Ігнатенко, Федорчук, Мишньов, Кащук (Чурко, 46), Кулаков.

Після 29-ти матчів у Ворскли 28 очок і десята місце, а у Маріуполя 36-ть очок і восьме місце.

Делу время, потехе час Холанд наломал дров: с отцом пилил деревья, скандалил в ночном клубе

Золотой талант-2020. Назовите тройку лучших игроков июня в категории U-19 (2001 г.р. и моложе)

• Павел Исенко (Ворскла) (29%, 72 голосов)
  • Анатолий Трубин (Шахтер) (22%, 54 голосов)