Голи молодих Брагару та Янакова принесли Чорноморцю нічию у грі з Рухом

У матчі 23-го туру Першої ліги зустрічалися Чорноморець та Рух. Гра завершилася результативною нічиєю — 2:2. Відзначаємо, що за одеситів забивали 17-річний Максим Брагару та 21-річний Деніс Янаков (на фото)

Сергій Ковалець з перших хвилин випустив: 17-річного Максима Брагару, 20-річного Вячеслава Велєва й 22-річного Владислава Хамелюка. У другому таймі у гру увійшли: 21-річний Деніс Янаков, 20-річний Петро Долгов, 20-річний Костянтин Граматік та 21-річний Андрій Штогрін.

У складі Руха не було жодного гравця з реєстру Золотого таланту. На заміну вийшов 22-річний Раті.

Господарі активно розпочали гру і на 9-й хвилині відкрили рахунок. Клименко з флангу віддав на Брагару і Максим головою відправив м’яча у сітку. 1:0. На 17-й хвилині гості відігралися. Забив Ернест Антві.

На 71-й хвилині Деніс Янаков, який вийшов на заміну, майстерно обіграв захисника і пробив повз Мисака. Проте, на 76-й хвилині львів’яни все ж зрівняли рахунок. Одинадцятиметровий реалізував Мартинюк. 2:2.

Вітання Брагару (№45). Фото chernomorets.odessa.ua.

Перша ліга. 23 тур

Чорноморець — Рух 2:2

Голи: Брагару (9), Янаков (72) Ернест (17), Мартинюк (76, пенальті).

Чорноморець: Паламарчук Слінкін, Зубейко, Лиховидько, Микицей, Велєв Брагару (Янаков, 54), Клименко, Хамелюк (Граматік, 66), Авагімян (Долгов, 77) Сікорський (Штогрін, 54).

Рух: Мисак Заставний, Дуць, Білий, Мисик Копина, Мартинюк, Брікнер (Раті, 63; Коробенко, 85) Климчук (Синиця, 46), Русин — Ернест.

Таким чином, після 22-х матчів у Руха 42 очка і сьоме місце, а у Чорноморця після 23-х матчів десята позиція і 30-ть очок.

Наши за границу Белорусский Торпедо-Белаз подписал украинца, игравшего на Универсиаде

Золотой талант-2020. Назовите тройку лучших игроков июня в категории U-19 (2001 г.р. и моложе)

• Павел Исенко (Ворскла) (29%, 72 голосов)
  • Анатолий Трубин (Шахтер) (22%, 54 голосов)