Максимов: за фінальний матч Кубка можу лише подякувати своїм гравцям

Головний тренер полтавської Ворскли Юрій Максимов поділився враженнями від фінального матчу Кубка України з київським Динамо, а також пояснив причину, через яку не випустив на серію пенальті 16-річного Павла Ісенка. Нагадаємо, що гра завершилася пемогою Динамо у серії пенальті (8:7)

За словами керманича Ворскли Юрія Максимова, він нікому не побажає такої розв’язки у фінальному матчі.

Шкода хлопців, не побажав би нікому таку розв’язку у фіналі Кубка, — зізнався Юрій Максимов у коментарі телеканалу Футбол. Динамо, звичайно, сильніше. Але нам багато чого давалося, гра йшла. Були моменти в грі, не забили.

Пенальті — лотерея, прикро. Але всі старалися, билися до кінця, тому можу сказати гравцям тільки спасибі. Шкодую тільки, що все вирішилося в серії пенальті.

— Чому не випустили в серії пенальті Ісенка?

— Степанюк попросив заміну через травму, а до кінця гри залишалося 10 хвилин. Якби не замінив і пропустили, міг звинувачувати себе. Не ризикнули, не хотіли міняти 21-річного Різника.

— Баєнко в другій поспіль серії пенальті промахнувся.

Цими словами ще більше зачепили ножем по серцю. Шехіч теж не забивав. Хто ще міг вдарити? Воротар, напевно.

Витримали Цитаішвілі: 120 хвилин відіграли без судом, адже на зборах робили акцент на фізиці

Золотой талант-2020. Назовите тройку лучших игроков июня в категории U-19 (2001 г.р. и моложе)

• Павел Исенко (Ворскла) (29%, 72 голосов)
  • Анатолий Трубин (Шахтер) (22%, 54 голосов)