Агробізнес завдяки голам братів Когутів переграв Рух

У перенесеному матчі 20-го туру чемпіонату Першої ліги Рух приймав Агробізнес. Гра завершилася перемогою гостей 3:2. Відзначимо, що за Агробізнес забивали 21-річні Іван та Микола Когути

Іван Федик з перших хвилин випустив 22-річного півзахисника Даниіла Кондракова. У другому таймі на полі у складі Руха з’явилися: 22-річні півзахисники Іван Калюжний та Раті, 21-річний нападник Станіслав Біленький, а також 19-річний нападник Микола Кухаревич.

Олександр Чижевський довірив місце у старті Агробізнесу: 20-річному голкіперу Андрію Артиму, 17-річному півзахиснику Дідику Роману, 21-річному півзахиснику Миколі Когуту. У другому таймі у гур увійшов 21-річний Іван Когут.

На 9-й хвилині господарі відкрили рахунок у матчі, відзначився Копина. Агробізнес зрівняв рахунок всередині першого тайму: Андрій Кухарук довгою передачею з глибини поля знайшов Миколу Когута, який прийняв м’яча на груди і з розвороту відправив його під поперечину. Вже через хвилину Брікнер знову вивів Рух уперед. 2:1.

На 62-й хвилині гості зрівняли рахунок. Семенець отримав м’яч від Семенюка на куті воротарського майданчика, розвернувся і пробив в дальній кут повз воротаря. 2:2.

Перемогу Агробізнесу приніс молодий Іван Когут. Андрій Кухарук перехопив пас захисника Руху і виклав м’яч на Івана, який пробив повз голкіпера Руха.

Перша ліга. Матч 20-го туру

Рух — Агробізнес 2:3

Голи: Копина (9), Брікнер (29) — Микола Когут (28), Семенець (62), Іван Когут (70).

Вилучення: Саків (90+1).

Рух: Бандура — Мисик, Коробенко, Білий, Саків — Копина (Калюжний, 78), Мартинюк, Брікнер (Раті Ардазішвілі, 82) — Русин, Синиця (Біленький, 56) — Кондраков (Кухаревич, 61).

Агробізнес: Артим — Гагун, Дідик, Курило, Юхимович, Бойчук — Семенюк (Іван Когут, 64), Думанюк, Кухарук (Слотюк, 89), Микола Когут (Іванченко, 71) — Семенець (Козьбан, 65) .

Таким чином, у Агробізнеса після 22-х турів 46 очок і перша позиція, а у Руха після 21 матча 40 очок і шосте місце.

На підвищення Молодий хавбек змінив Другу лігу на Першу, перейшовши з Гірника у Гірник-Спорт

Золотой талант-2020. Назовите тройку лучших игроков июня в категории U-21 (1999-2000 г.р.)

• Виталий Миколенко (Динамо) (20%, 144 голосов)
  • Алексей Кащук (Мариуполь) (19%, 137 голосов)