19-річний хавбек Ліверпуля забив дебютний гол в АПЛ

У матчі 33-го туру англійської Прем’єр-Ліги зустрічалися Ліверпуль та Астон Вілла. Матч завершився перемогою Ліверпуля (2:0). Один із м’ячів у свій актив записав 19-річний півзахисник Кертіс Джонс

Юрген Клопп з перших хвилин не випустив жодного гравця з реєстру Золотого таланту, проте на заміну вийшли 19-річні Кертіс Джонс та Неко Вільямс.

Команда Юргена Клоппа грала досить спокійно, не прагнучи розгромити суперника. Голи “червоні” залишили на другий тайм: спершу відзначився Садіо Мане, а під завісу гри дебютний гол у Прем’єр-лізі забив 19-річний Кертіс Джонс.

Перемога в звітній зустрічі дозволила Ліверпулю набрати 89 очок і збільшити відрив від другого місця до 23-х пунктів. Астон Вілла залишилася в зоні вильоту.

Ліверпуль — Астон Вілла 2:0

Голи: Мане (71), Джонс (89).

Ліверпуль: Аліссон Фабіньо (Хендерсон, 61), ван Дейк, Гомез, Робертсон (Вільямс, 90 + 2), Мане, Орігі (Фірміно, 60), Александер-Арнольд, Салах, Кейта (Джонс, 85), Окслейд-Чемберлен (Вейналдум, 61).

Астон Вілла: Пепе Рейна Тейлор, Конса,  Хаус, Мінгс, Дуглас Луїс, МакГінн, Гріліш, Хассан-Трезеге (Васілєв, 85), Ель-Газі (Хота, 74), Девіс (Самата, 74).

На черзі у Ліверпуля виїзний матч з Брайтоном. Астон Вілла в наступному турі прийме Манчестер Юнайтед.