Ефектний гол Кулусевські не врятував Парму від поразки

У матчі 29-го туру Серії А Верона зустрічалася з Пармою. У цьому матчі 20-річний півзахисник пармезанців Деян Кулусевські продемонстрував свій чудовий дриблінг і забив надзвичайно ефектний м’яч. Гра завершилася перемогою Верони (3:2)

У складі Верони не було жодного гравця з реєстру Золотого таланту. Тренерський штаб Парми з перших хвилин випустив 20-річного Деяна Кулусевські.

Матч почався для гостей вдало: Кулусевські здорово пройшов у чужий штрафний, обіграв захисника і з гострого кута вразив ворота Сільвестрі. Верона відігралася завдяки пенальті під завісу першої половини зустрічі, який реалізував Ді Карміне.

У другому таймі Дзакканьі здорово змістився з флангу в центр і потужним ударом пробив Сепе. Парма зуміла відігратися зусиллями Гальйоле після помилки Сільвестрі. Вирішальний гол був забитий на 82-й хвилині: Пессіна реалізував вихід сам на сам.

Чемпіонат Італії. 29 тур

Верона — Парма — 3:2

Голи: Ді Карміне (45 + 3, пенальті), Дзакканьі (54), Пессіна (81) — Кулусевські (14), Гальйоле (64).

Верона: Сільвестрі — Рахмані, Гюнтер, Давідовіч (Емперор, 46) — Фараоні, Амрабат, Велозу, Дімарко (Лазовіч, 46) — Ді Карміне (Дзакканьі, 46), Верре (Агьеман-Баду, 84), Боріні (Пессіна, 65 ).

Парма: Сепе — Лорін (Дарміан, 77), Якопоне, Бруну Алвеш, Гальйоле — Кулусевські, Ернані, Бругман, Барілла (Куртіч, 46) — Корнеліус (Жервіньо, 46), Капрарі (Карано, 61).

Ця перемога дозволила Вероні піднятися на 8-е місце в турнірній таблиці Серії А, Парма — 10-а.