Слован Алібекова програв фінал Кубка Чехії

22-річний півзахисник Слована Ахмед Алібеков вийшов у другому таймі фінального матчу Кубка Чехії. Команда українця поступилася празькій Спарті з рахунком 1:2

Празька Спарта стала володарем Кубка Чехії, обігравши у фінальному матчі ліберецький Слован (2:1). Саме Слован відкрив рахунок на початку другого тайму, однак незабаром протягом восьми хвилин пражани забили двічі і оформили перемогу.

Для Спарти це сьомий Кубок Чехії в історії (рекордний показник).

У складі Слована участь у двобої взяли двоє українців: повний матч відіграв захисник Тарас Качараба, а молодий півзахисник Ахмед Алібеков вийшов на заміну в другому таймі.

Алібеков забити не встиг. Фото FC Slovan Liberec.

Алібеков у цьому сезоні зіграв за Слован у 14-ти матчах.

Спарта — Слован 2:1

Голи: Муберг-Карлссон (66), Канга (73, пенальті) — Пешек (50).

Вилучення: Рондіч (Слован) (89).

Слован: Кноблох — Мікула, Качараба, Карафіат, Кошельнік, Мара, Громада (Алібеков, 70), Пешек, Балута, Малінскі, Рондіч.

У чемпіонаті Чехії Слован йде на четвертому місці, відстаючи від третьої Спарти на п’ять очок.

Знай наших! Молодые футболисты из Украины в зарубежных чемпионатах после карантина: детальный расклад

Золотой талант-2020. Назовите тройку лучших игроков июня в категории U-21 (1999-2000 г.р.)

• Виталий Миколенко (Динамо) (20%, 144 голосов)
  • Алексей Кащук (Мариуполь) (19%, 137 голосов)