Гол молодого нападника допоміг Мілану вирвати нічию (відео)

У матчі 29-го туру Серії А зустрічалися СПАЛ та Мілан. Гра завершилася результативною нічиєю 2:2. Відзначаємо, що один із м’ячів у свій актив записав 21-річний нападник Рафаель Леау

Тренерський штаб СПАЛ з перших хвилин не випустив жодного гравця з реєстру Золотого таланту. Тренери Мілану довірили місце у старті: 21-річному голкіперу Джанлуїджі Доннаруммі та 20-річному захиснику Маттео Габії. У другому таймі на полі з’явився 21-річні нападники Рафаель Леау та Алексіс Салемакерс.

Гравці Мілану провали першу половину зустрічі і вже до 30-ї хвилини поступалися 0:2. За господарів відзначалися Валоті та Флоккарі. Наприкінці першого тайму СПАЛ залишився у меншості, арбітр вилучив Д’Алессандро.

Лише на 80-й хвилині міланський клуб реалізував свою чисельну перевагу і скоротив відставання у рахунку. Молодий Леао замкнув простріл з флангу. 2:1.Четвертий м’яч для 21-річного нападника у нинішньому сезоні.

Відзначимо, що це був 39-й удар Мілану у матчі. На 90+3 хвилині після прострілу Салемакерса Вікарі зрізав м’яча у власні ворота. 2:2. Мілан рятується на останніх хвилинах.