Мочуляк забив у Кубку Молдови і тепер зіграє у фіналі (відео)

22-річний український півзахисник Сфинтул Георге Ренат Мочуляк записав на свій рахунок забитий м’яч у півфінальному матчі Кубка Молдови. Команда українця зіграла унічию (2:2) зі Сперанцею і вийшла до фіналу.

У півфінальному матчі Кубка Молдови Сперанца зустрічалася зі Сфинтул Георге із села Суручени, і за підсумком зустрічі була зафіксована результативна нічия 2:2. Відзначимо, що один з голів у матчі записав на свій рахунок 22-річний українець Ренат Мочуляк, що виступав свого часу за Чорноморець та Десні.

Цей результат дозволив Сфинтул Георге вийти до фіналу, адже перша зустріч завершилася їх перемогою з рахунком 5:2.

Сперанца — Сфинтул Георге — 2:2 (перший матч — 2:5)

Голи: Болун (54), Писле (82) — Мандриченко (65), Мочуляк (83).

Сфинтул Георге: Райлян, Племедяле (Сливка, 46), Суворов (Мандриченко, 46), Істраті, Юрку, Стине (Мочуляк, 69), Бондаренко, Ожог, Смирнов (Гечєв, 54), Свинаренко (Карастоян, 46), Время.

Півзахисник тираспольського Шерифа Андрій Блізніченко відзначився голом в іншому півфінальному матчі проти Петрокуба. Українець впевнено реалізував пенальті на 45-й хвилині матчу, зробивши рахунок на табло 2:0. Такий рахунок тримався до 90 + 3, і цілком міг вивести команду у фінал турніру.

Та за кілька хвилин до завершення матчу тираспільці пропустили, і цей гол вирішив долю протистояння, адже перша зустріч завершилася мінімальною перемогою Петрокуба. Таким чином, за рахунок голу на виїзді саме він і пройшов до фіналу.

Шериф — Петрокуб — 2:1 (перший матч — 0:1)

Голи: Сіністерра (34), Блізніченко (45+1, пенальті) — С. Платика (90+3).

Шериф: Челядник — Петро, Блізніченко (Кастанеда, 64), Крістіано, Паірель (Глига, 88), Сіністерра, Гаю, Обілор, Бобан (Уілсон, 88), Абанг (Лукіч, 81), Посмак.

На нуль Лунін знову не пропускає: другий сухий матч поспіль