Карпати у меншості з голом 21-річного Деди виривають нічию у Львова

Ярослав Деда, Карпати, 2019

У Луцьку у матчі 28-го тура Прем’єр-Ліги відбулося львівське дербі. Карпати приймали ПФК Львів. Гра проходила на стадіоні Авангард. Відзначаємо появу у стартовому складі Карпат сімох гравців з реєстру Золотого таланту. Матч завершився результативною нічиєю (1:1)

Роман Санжар довірив місце у стартовому складі: 21-річному Олексію Хахльову, 22-річному Артему Козаку, 21-річному Владиславу Дубінчаку, 22-річному Володимиру Якімцю, 19-річному Олексію Сичу, 20-річному Остапу Притулі та 18-річному Денису Слюсару.

У запасі залишилися: 18-річний Назар-Стефан Сасс, 17-річний Юрій Тлумак, 18-річний Олег Береза, 17-річний Ярослав Карабін, 17-річний Максим Хлань, 20-річний Василь Руніч, 20-річний Віталій Сільченко та 21-річний Ярослав Деда (на фото).

Георгій Цецадзе у своєму дебютному матчі УПЛ не випустив жодного гравця з реєстру Золотого таланту. У запасі залишився 19-річний Велвес.

Карпати на початку зустрічі більше контролювали м’яч, проте без загострень. На 8-й хвилині міг забивати Шина, але бразилець не зміг переграти Кудрика. На 16-й хвилині попередження отримав Хахльов. За перші 18-ть хвилин матча гравці Львова переважали свого суперника за кількістю ударів.

На 36-й хвилині гості відкрили рахунок у матчі. Сабіно пробив з-за меж штрафного і м’яч з рикошетом від Гіоргадзе залетів у ворота. 0:1. На 42-й хвилині Карпати залишилися у меншості. Хахльов зфолив на Татаркові і отримав друге попередження. У підсумку, перший тайм завершився за мінімальної переваги Львова.

На 57-й хвилині у гру увійшов Руніч. На 58-й хвилині попередження отримав Слюсар. На 61-й хвилині Карпати у меншості зрівнюють рахунок. Танчик віддав головою на Деду і Ярослав у падінні відправив м’яча у сітку. 1:1.

Через дві хвилини Карпати могли виходити уперед, проте Рунічу не вистачило точності. На 74-й хвилині у гру увійшли Тлумак та Хлань. На заключних хвилинах команди не ризикували. Із небезпечних моментів можна виділити хіба що удар Приймака, проте гравець ПФК Львів не влучив по воротах.

Таким чином, гра завершується результативною нічиєю. Карпати після 24-х матчів мають 15-ть очок і останнє місце, а у ПФК Львів після 28 матчів 23 очка і 11-місце.

Карпати — Львів 1:1

Голи:: Деда (61) — Сабіно (36).

Вилучення: Хахльов (42).

Карпати: Кудрик — Хахльов, Козак (Руніч, 57), Бойчук (Деда, 58), Танчик (Хлань, 74), Дубінчак, Гіоргадзе (Тлумак, 74), Якімець, Сич, Притула, Слюсар.

Львів: Сарнавський — Борзенко, Братков, Гончар (Люлька,71), Бопесу (Клименчук, 83), Татарков, Сабіно (Приймак, 46), Богунов (Ренан, 80), Альваро, Яковеллі, Шина.