Агробізнес розгромив аматорів, у 21-річного хавбека Когута гол + пас

Першоліговий Агробізнес провів перший контрольний матч після паузи. Підопічні Олександра Чижевського розгромили Епіцентр-Дунаївці з рахунком 5:0. Один із м’ячів у свій актив записав 21-річний Микола Когут

Тренерский штаб Агробізнеса з перших хвилин надав можливість проявити себе: 20-річному воротарю Андрію Артиму та 21-річному півзахиснику Миколі Когуту. У другому таймі у гру увійшов 21-річний Іван Когут.

Господарі надзвичайно активно розпочали гру і вже на 26-й секунді відкрили рахунок у матчі. Микола Когут віддав на Сергія Петрова, який завдав прицільного удару 1:0. На 13-й хвилині відзначився вже й сам Когут. Після передачі Кухарука Микола пробив точно під поперечину 2:0. Наприкінці тайму господарі забили ще двічі. Спочатку відзначився Черненко, а на 45-й хвилині одинадцятиметровий реалізував Петров.

Крапку у матчі на 74-й хвилині поставив Груша.

Микола Когут: гол+пас і зароблений пенальті. Фото fcab.com.ua.

У підсумку, Агробізнес святкує впевнену перемогу у першому контрольному матчі після паузи.

Агробізнес — Епіцентр-Дунаївці — 5:0

Голи: Петров (1, 45, пенальті), Микола Когут (13), Черненко (41), Груша (74).

Агробізнес: 1 тайм: Артим — Бойчук, Гагун, Слотюк, Захарченко, Курило, Думанюк, Кухарук, М. Когут, Черненко, Петров.

2 тайм: Воробей — Палюх, Юхимович, Бойчук, Думанюк, Кухарук, Семенюк, І. Когут, Груша, Семенець, Козьбан.