Хоффенхайм з дублем 20-річного Баумгартнера переміг Кельн

У матчі 28-го туру чемпіонату Німеччини Хоффенхайм переконливо переміг Кельн. Гра завершилася з рахунком 3:1. Героєм матчу став 20-річний австрієць Крістоф Баумгартнер, який записав у свій актив два м’ячі

У стартовому складі господарі на полі з’явився тільки 20-річний півзахисник Крістоф Баумгартнер. У другому таймі у гру увійшов 21-річний півзахисник Денніс Гейгер. Тренерський штаб Кельна з перших хвилин випустив: 21-річного захисника Себастьяна Борнова та 20-річного півзахисника Ісмаіла Якобса.

Господарі активно розпочали гру і на 11-й хвилині Баумгартнер відкрив рахунок у матчі — 1:0. Ще в середині першого тайму гості залишилися у меншості. Арбітр вилучив Борнова. Після перерви гравці Хоффенхайму збільшили свою перевагу. Героєм знову став австрійський півзахисник господарів. Спочатку на 46-й хвилині Крістоф оформив дубль, а через дві хвилини п’ятою віддав на Цубера, який зробив рахунок 3:0. М’яч престижу гравці Кельна все ж забили: на 80-й хвилині відзначився Кайнц.

Хоффенхайм — Кельн — 3:1

Голи: Баумгартнер (11, 46), Цубер (48) — Кайнц (60).

На 76-й хвилині Ут (К) не реалізував пенальті (воротар).

Вилучення: Борнов (26), Хубнер (50).

Хоффенхайм: Бауманн — Кадержабек, Пош, Хубнер, Цубер — Гріллич (Руді, 46), Самассеку — Сков, Баумгартнер (Гейгер, 77), Бруун Ларсен (Нордтвейт, 52) — Даббур (Бебу, 58).

Кельн: Хорн — Шмітц (Хектор, 82), Ляйстнер, Борнов, Ехізібуе (Мере, 32) — Реджбечай, Скірі — Якобс, Ут (Теродде, 82), Дрекслер (Кайнц, 56) — Кордоба (Модест, 82).

Таким чином, Хоффенхайм після 28-ти турів має 39 залікових пунктів і посідає 7 позицію, а Кельн з 34 очками — 11-й.