Суперник Шахтаря у Лізі Європи вирвав перемогу у Аугсбурга

У матчі 26-го туру чемпіонату Німеччини Вольфсбург у гостях переграв Аугсбург. Переможний м’яч “вовки” забили вже у компенсований час

Вольфсбург підходив до поєдинку на 7 позиції, претендуючи на зону Ліги Європи. А ось Аугсбург бореться за виживання.

Рахунок у матчі був відкритий наприкінці першого тайму. Після подачі Отавіо з лівого флангу Штеффен головою відправив м’яча у сітку — 0:1. На 54-й хвилині господарі відігралися. Кастелс не втримав м’яча у руках і Єдвай, який опинився першим на добиванні розстріляв ворота — 1:1.

За декілька хвилин Вольфсбург міг вийти уперед, проте арбітр зафіксував положення поза грою у Гінчека. Долю матчу було вирішено на 90+1 хвилині. Мбабу здійсний чудовий рейд флангом і Гінчек відправив м’яча у порожні ворота — 1:2.

Таким чином, ця перемогу надала можливість Вольфсбургу піднятися на шосте місце. Аугсбург залишився 14-м.

Аугсбург — Вольфсбург — 1:2

Голи: Єдвай (54) — Штеффен (43), Гінчек (90+1).

Аугсбург: Люті — Фрамбергер, Єдвай, Сухі (Удуохай, 65), Макс — Байер, Хедіра — Ріхтер (Саренрен-Базее, 88), Левен (Кордова, 87), Варгас (Яго, 79) — Нідерлехнер.

Вольфсбург: Кастельс — Мбабу, Брукс, Понграчіч, Отава (Руссільон, 87) — Шлагер, Арнольд — Жоао Віктор (Клаус, 75), Мехмеді, Брекало (Гінчек, 61) — Штеффен.