Юніори Карпат у Раві-Руській нещадно обіграли Дніпро-1

карпаты U-19, Днепр-1 U-19, 4 тур, 2019

Програвши на старті чемпіонату U-19 Шахтарю й Динамо, й пропустивши 3-й тур, бронзові призери попереднього турніру у матчі 4-го туру приймали на Локомотиві у Раві-Руській новачка

Дніпряни запекло відбивалися, настільки, що на 65-й Богдан Гора отримав уже друге попередження й подався з поля. Згодом всього за дві-три хвилини гості заробили ще три гірчичники поспіль. На той момент вони вже програвали 0:2, хоча дуже довго тримали мінімальний рахунок, та схибили й заробили пенальті.

Добив же команду Віктора Біцюри Степан Слічний: для дублю йому знадобилося п’ять хвилин.

Карпати U-19 — Дніпро-1 U-19 — 4:0

Голи: Назар Сущак (40), Микола Романік (66, пенальті), Степан Слічний (84, 88).

Карпати (3-4-2-1): Горох — Слюсар, Мудрик, Слічний — Гудзінський, Тлумак (Козак, 56), Данилюк, Романік (Лень, 82) — Сущак (Мердєєв, 67), Бей (Раделицький, 64) — Лісовик (Стень, 53).

Тренер: Роман Гнатів.

Дніпро-1: Зновенко — Езеагбанарі, Козленко, Горілий, Савченко, Кірєєв, Копил, Віговський, Гора, Ярмолюк, Глєбін.

Тренер: Віктор Біцюра.

Гол + пас Абдулла тепер стріляє дуплетом: у матчі з Металургом снайпер Шахтаря віддав ще дві передачі й заробив пенальті

Кто станет чемпионом Украины U-19 по итогам сезона-2019/2020?