«Металург заграв у свою гру, коли вже діватися було нікуди»

У минулому матчі чемпіонату U-19 атака Металурга розтрощила на виїзді Десну, здобувши найбільшу перемогу в 20-му турі — 6:2

— Ми дуже довго добиралися, але на це знижку робити не будемо, — розказав керманич запоріжців Іван Богатир, що днями відсвяткував 44-річчя. — Довелося трохи похвилюватися.
Ми додали за рахунок характеру. Головним суперником у цьому матчі, не применшуючи достоїнств Десни, для себе були ми самі. У першому таймі десь психологічно вийшли не у тому настрої, в якому мали вийти. Але, як знаєте, в нас такий народ: поки не клюне, ми не рухаємося…
У другому таймі вже не було куди діватися, тому зіграли так, як мали з перших хвилин. У порівнянні із матчем першого кола Десна приємно здивувала (гра у Запоріжжі закінчилася перемогою Металурга 10:0 — прим. З.Т.): вже є малюнок гри. Видно, що працює кваліфікований тренер — Сергій Миколайович (Бакун — прим. З.Т.).