Футбольна феєрія Дніпра у Миколаєві та дубль Назаренка

17-летний Александр Назаренко в трех турах на старте чемпионата забил три гола в трех матчах

Цього туру друга ліга не перестала дивувати результатами. Перш за все, лідери, які вималювалися протягом стартових турів, продовжили зміцнювати свої позиції. Жодної поразки ще не зазнали в групі А Агробізнес, в групі Б Дніпро-1. Щодо дніпрян, то їхній результат взагалі вражаючий: нуль пропущених та 13 забитих м’ячів. Лише в звітному турі команда забила 4 голи без відповіді сімферопольській Таврії. Окрім досвідчених бійців, відзначився голом 21-річний Юрій Захарків.

Перші три залікові пункти до власної скарбнички поклав і Металіст-1925. Команда не залишила каменя на камені від Металурга, який залишається єдиним колективом, що так і не здобув очки в свою скарбничку, з різницею забитих та пропущених м’ячів мінус 17. Це й не дивно, адже лава запасних металургів занадто коротка, що суттєво впливає на ротацію гравців у складі.

Окрім Металіста, перші очки здобув ще один клуб, який свого часу був грозою авторитетів не лише на українській, а й європейській арені — Дніпро. Цього вікенду команда здобула перемогу над другим складом Миколаєва. Гра вийшла більш ніж бойовою і напруженою. Вже на старті зустрічі корабели відкрили рахунок, втім перевага трималася до кінцівки першого тайму, поки 17-річний Олександр Назаренко не зрівняв рахунок.

На старті другої 45-хвилинки колективи залишилися в меншості: у «містян» вилучили 17-річного Владислава Ляшевського, а от команду дніпрян за другий гірчичник через декілька хвилин покинув 18-річний Дмитро Бондар. Та завдяки цьому матч лише набрав обертів — команди влаштували гольову перестрілку. Яворський знову вивів господарів уперед, втім перевага скоротилася менш ніж за хвилину. Тріумфував знову Назаренко, який записав на свій рахунок дубль.

17-річний Олександр Назаренко в трьох турах на старті чемпіонату забив три голи у трьох матчах

До речі, юний гравець відзначається забитим м’ячем уже другий матч поспіль. Уперше у грі дніпряни повели на 76-ій хвилині,  коли відзначився 20-річний Єгор Назарина. А крапку поставив 17-річний Данило Поддубний, котрий вийшов на заміну. У підсумку 4:2 — дебютна перемога Дніпра в сезоні.

У лідерах групи Б поки залишаються Енергія та Мир. Обидва клуби впевнено перемогли і поділяють 2—3 сходинку, маючи рівну кількість очок. А в складі Енергії забив 20-річний Владислав Вакулінський.

Що стосується групи А, то молодь забивала нечасто. Втім одразу два гравці відзначилися дублем. Зокрема в матчі між Львовом та Поділлям відзначився 19-річний Сергій Кисленко, в активі котрого вже 5 забитих м’ячів цього сезону і лідерська позиція в рейтингу бомбардирів. Самі ж львівські містяни змусили 18-річного Сергія Шевченка виймати 4 рази м’яч із власної сітки. Під завісу зустрічі головний тренер Львова Андрій Чіх дав нагоду дебютувати 19-річному голкіперу Богдану Друзю, котрий замінив Романа Герича.

Ще один результативний дубль відбувся у грі між Прикарпаттям та Поліссям. Два голи 21-річного Романа Кузьмина принесли перемогу іванофранківцям.

Найбойовитішим матчем другої ліги стало дербі між Нивами — вінницькою та тернопільською. Три пенальті в грі, два з яких були нереалізовані, та два вилучення у складі вінничан під завісу зустрічі — саме такий результат принципового поєдинку. У підсумку бойова нічия — 1:1.

Загалом же у другій лізі до заявки потрапив 161 гравець, молодший за 21 рік, зокрема 59 у групі А (без урахування Арсенал Київщина, який пропускав гру) та 102 у групі Б. Зі стартових хвилин на полі з’явилося 23 гравці у першій групі та 61 у другій. На заміну вийшло 18 та 29 гравців відповідно. Потрапили до заявки, але так і не з’явилися на полі 18 футболістів у групі А та 12 у групі Б.