Друга ліга: 79 молодих футболістів в заявці, 58 — на полі

Артем Чернявский (Металлург)

Поступово до фінішу доходять і змагання у другій лізі. Як і першому дивізіоні, вся інтрига боротьби за підвищення в класі зникла ще за кілька турів до завершення чемпіонату. Три команди, які покрокують турнірними  сходами вгору, вже визначилися.

Щодо підсумків 32-го туру, то 79 футболістів 1996 року народження та молодших потрапили до заявки команд другої ліги. Звітний тур пропускали резервні склади Іллічівця та Інгульця, на які припадає левова частка молоді. Тому в порівнянні з минулим туром кількість юнаків зменшилася.

З перших хвилин у гру вступило 44 футболісти, молодші за 21 рік. Ще 14 вийшло на заміну. Наймолодшому ж гравцю, який виходив у іграх звітного туру, Олександрові Майку, виповнилося 16 років 10 місяців. Для футболіста це була друга гра в сезоні за хмельницьке Поділля, у якій він провів 16 хвилин.

Чотири рази молоді футболісти в 32-му турі розписалися у воротах суперника. Так, дебютний гол забив 20-річний Владислав Горбаченко (Арсенал-Київщина). Його удар на 3-й компенсованій хвилині став рятівним для команди, яка, починаючи з 29-ї хвилини, програвала 0:1. Таким чином, білоцерківські «каноніри» врятувалися від поразки та записали до власного активу одне турнірне очко.

Вдруге цього сезону відзначився 20-річний Артем Чернявський (Металург), який уже на 10-ій хвилині розписався у воротах суперника. Проте це не врятувало «червоно-жовтих» від поразки у грі проти Нікополя. На 70-ій хвилині команда із Дніпропетровщини знову повела в рахунку, а фінальну крапку у звітному поєдинку поставив 21-річний Дмитро Кренько, для якого це взяття воріт стало п’ятим у сезоні й другим у його весняній частині.

Фінальним акордом був і гол 20-річного Віктора Георгієва із Жемчужини. Його команда і без того нещадно громила Суднобудівник, проте фінальний сьомий м’яч у зустрічі записав саме Віктор на 87-й хвилині.

У 32 турі командою, яка використала найбільше молоді в заявці, став Арсенал-Київщина (14 гравців, 8 з яких вийшли у старті). Найменше — Мир, Рух та Кремінь — по одному юнаку у складі. Щоправда, Мир та Кремінь так і не дали шансу своїй нечисленній молоді проявити свої сили на полі, довірившись більш досвідченим футболістам.