2004

Шахтер прорвался в финал, удачнее динамовцев пробив пенальти

Волею судьбы и календаря Динамо с Шахтером встретились уже в полуфинале чемпионата ДЮФЛУ среди команд U-15 (футболисты 2004 года рождения). Дальше прошли горняки, хоть киевляне бились до последнего, до серии пенальти

Карпати завдяки штрафному вибили Скалу з боротьби за золото

У Щасливому, що під Києвом, сьогодні був день півфіналів: команди U-15 змагалися за путівки до фіналу чемпіонату ДЮФЛУ. Пощастило Карпатам і Шахтарю

Від Умані до Поляни та Сваляви: де визначатимуть кращих футболістів юнацьких чемпіонатів України

Стадион Поляна на Закарпатье

Стали відомі місця, в яких буде визначено чемпіонів та призерів юнацьких чемпіонатів України під егідою ДЮФЛУ в різних вікових категоріях — від U-14 до U-19. Цього року географія така: Умань (Черкаська область), Щасливе (Київська область), Чернівці та Поляна і Свалява (Закарпатська область)

Збірна України провела підготовку до турніру у Вірменії

Збірна України U-15 (футболісти 2004 року народження). Фото ffu.ua

Юнацька збірна України U-15 (футболісти 2004 року народження) сьогодні вилетіла до Єревана, де 8 травня розпочне виступи на Турнірі розвитку УЄФА, де суперниками підопічних Сергія Нагорняка стануть команди Кіпру, Білорусі та Вірменії

Футболисты из Европы: список кандидатов в молодежную и юношеские сборные Украины

Проект Золотой Талант продолжает собирать информацию об апрельских достижениях молодых украинских футболистов для определения лучших в наших традиционных номинациях U-21 и U-19. На этот раз мы углубились в показатели наших парней, которые выступают в европейских чемпионатах

Международный турнир в Закарпатье соберет юных футболистов пятый раз

Андрей Гаваши. Фото ffz.org.ua

В середине августа в Закарпатье состоится очередной — пятый по счету — международный юношеский турнир по футболу в честь знаменитого в прошлом вратаря киевского Динамо и ужгородских Спартака и Верховины Андрея Гаваши. В феврале ему исполнилось 79 лет

U-21

8 тур
19 вересня
Дніпро-1 16:00 Карпати
20 вересня
Зоря 14:00 Маріуполь
21 вересня
Ворскла 14:00 Динамо
Колос 14:00 Олександрія
Десна 15:00 Шахтар
Детальніше

U-19

6 тур
20 вересня
Олександрія 12:00 Маріуполь
Карпати 13:00 Зоря
Волинь 14:00 Львів
Ворскла 15:00 Колос
21 вересня
Шахтар 12:00 Десна
Дніпро-1 15:00 Металург
Детальніше

GoldTalant | Золотой талант 2014