Зібравши найсильніших Кузнецов ні разу не обіграв румунів

Україна U-19, Румунія U-19, 2001 рн, спаринг, 2019

Зігравши два контрольні поєдинки зі збірною Румунії, й не здобувши жодної перемоги команда Олега Кузнецова завершила домашній тренувальний збір

Сьогодні по обіді юнацька збірна України U-19 (футболісти 2001 року народження) у рамках підготовки до кваліфікації чемпіонату Європи провела другий спаринг із румунськими однолітками. Позавчора, у Бучі наші хлопці ледь врятувалися, зігравши унічию (2:2).

Сьогодні на полі НТК імені Баннікова взагалі програла. До середини першого тайму спостерігалася приблизно рівна гра, а потім українці все-таки змусили супротивника більше оборонятися. Двічі міг забивати Станіслав Біблик, але нападнику трохи не пощастило.

На шостій хвилині другого тайму перевага синьо-жовтих таки втілилася в гол. Точним ударом відзначився Максим Гірний з Карпата. Але незабаром суперник відновив рівновагу в рахунку. Більше того, під завісу поєдинку румунам вдалося ще двічі вразити ворота збірної України, передає прес-служба УАФ.

Україна U-19, Румунія U-19, 2001 рн, вересень 2019

Фото прес-служби УАФ.

Товариський матч

Україна U-19 — Румунія U-19 — 1:3

Голи: Гірний (51) — (57), (85) (90+3, пенальті).

Україна: Моргун — Снісар (Ярош, 60), Хондак (Якуба, 67), Драмбаєв (Мудрик, 60), Ауссі, Михайленко (Гуров, 46), Гудзинський, Батагов, Шулянський (Надольський, 46), Духота (Волошин, 60), Біблик (Гірний, 46).

Даний збір був одним з етапів підготовки до кваліфікації чемпіонату Європи-2020, матчі якої команда Олега Кузнецова проведе 13-го, 16-го й 19 листопада. Суперниками українців у боротьбі за путівки до еліт-раунду змагань будуть збірні Швеції, Словенії та Естонії.

Кадри Збірна Кузнецова зіграє проти Румунії без Мудрика й Сікана: їх забрали в молодіжку