Новачок Карпат: «Гадаю, вболівальники задоволені — команда билася на полі»

У першому домашньому матчі нового сезону Карпати програли Динамо із рахунком 0:2. Новачок львівського клубу Володимир Якімець поділився своїми емоціями після протистояння з киянами

У поєдинку першого туру проти Динамо у складі Карпат на позиції лівого захисника дебютував 21-річний номінальний хавбек Володимир Якімець. Після гри він дав інтерв’ю Інформаційному центру клубу:

Враження загалом позитивні. Мене дуже добре прийняли тут буквально з першого дня. Вдалося влитися в колектив дуже швидко. Думаю, що всі вболівальники, які прийшли на стадіон, можуть бути задоволені, адже команда билася на полі. Так, ми програли, але при такій грі з часом будуть перемоги.

Пропущені голи через втрату концентрації? Думаю, що так. Майже протягом всього тайму ми не дозволили практично нічого небезпечного створити супернику. Зате у заключні п’ять хвилин втратили концентрацію і припустилися помилок. Кінцівки таймів особливі фрагменти, протягом яких треба діяти уважно. Динамо дуже хороша команда, проти них складно грати. Ми добре підготувалися до цієї гри, пройшли хороші збори, тому усі ми були готові цього поєдинку.

Знай наших! Игрок Динамо дебютировал в Чехии: с капитанской повязкой и разгромом

Кто станет чемпионом Украины U-21 по итогам сезона-2019/2020?