Петраков: «Сафронов та Бєляєв виглядають цілком нормально»

Після спарингу Дніпра-1 з Олімпіком — 0:1, своїми враженнями від побаченого з клубною прес-службою дніпрян поділився старший тренер юнацької збірної України Олександр Петраков

— Олександре Васильовичу, ми знаємо, що ви уважно стежите за своїми підопічними. Відомо, що у складі Дніпра-1 грають одразу два таких гравця Олександр Сафронов і Олександр Бєляєв. Як вам їх гра?

— Так, хлопці ті ж самі — два Олександри Сафронов і Бєляєв. Обидва готуються до чемпіонату світу. Я подивився на їх теперішній стан цілком нормально вони виглядають. Придивляюсь до їх дій, щось їм сказав, так що все нормально.

— Вас, як тренера збірної, задовольняє те, що вони виступають за таку команду?

— Я давно знаю Дмитра Станіславовича, ми з ним постійно спілкуємося, він ніколи мені не відмовляв у футболістах. У нас з ним чудові стосунки, і він до збірної ставиться дуже добре.  Нині розмовляю з кожним тренером і керівництвами клубів, чи відпустять вони гравців на чемпіонат світу, адже він проходитиме не у терміни, що встановлені ФІФА — з 10 травня ми починаємо збір. Так от, запитую, чи відпустять потрібного мені гравця, або я буду залучати до збірної іншого. Поки що ніхто не відмовляв.

 Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.

U-21

26 тур
27 апреля
Львов 12:00 Карпаты
Ворскла 13:00 Шахтер
Арсенал 13:00 Динамо
Мариуполь 13:30 Десна
Александрия 17:00 Заря
Подробнее

U-19

21 тур
25 апреля
Ворскла 3:0 Львов
26 апреля
Черноморец 11:00 Десна
Арсенал 12:00 Шахтер
Заря 12:00 Динамо
Металлург 12:00 Карпаты
Мариуполь 13:00 Волынь
Подробнее

GoldTalant | Золотой талант 2014