Молодіжка Олександрії не залишила шансів Карпатам

У матчі 23-го туру молодіжного чемпіонату України Олександрія на своєму полі перемогла Карпати — 2:0

З перших хвилин матчу між командами відбувалася рівна боротьба, м’яч тримався практично в центрі поля. Перший напівмомент створили гості. На 9-ій хвилині Руніч, після проходу лівим флангом пробив в ближній кут. Рудик грає надійно. На 11 хвилині після подачі Протасова, свій момент втратив Стецьков, повідомляє прес-служба Олександрії.

Поступово гра переходить до господарів поля. Олександрійці більше контролюють м’яч, нав’язуючи супернику свою гру. Прекрасні нагоди відзначитися протягом перших 45 хвилин втратили: Протасов, Мельник, Устименко, Підручний, які могли своїми діями ставити крапку ще в першому таймі. У суперника найактивнішим за цей час був Руніч.

У другому таймі олександрійці почали використовувати свої моменти. Першим відзначився Литвяк, який після подачі з флангу, пробив головою, відкривши рахунок — 1:0. Вже за декілька хвилин Устименко дальнім ударом в нижній кут подвоює рахунок — 2:0.

Чемпіонат U-21, Олександрія, Карпати, Устименко, 23 тур, 2020

Устименко (№99) завжди поруч із чужими воротами. Фото fco.com.ua.

Львів’яни, після пропущених голів, активізувалися, але так і не спромоглися забити хоча б гол престижу. Матч завершився перемогою олександрійців — 2:0.

Олександрія U-21 — Карпати U-21 — 2:0

Голи: Литвяк (52), Устименко (56).

Олександрія U-21: Рудик — Альянов, Протасов, Петренко (Глоба, 65), Підручний, Івахно (Пастухов, 76), Литвяк, Мельник, Прокопчук, Стецьков, Устименко (Новіков, 67).

Тренер: Олександр Ломко.

Карпати U-21: Задерейко — Слива, Авраменко, Куртяк, Степанчук, Панчишин, Рудюк, Сільченко (Бичек, 73), Руніч, Бей (Жозеф, 55), Лісовик (Кудь, 82).

Тренер: Любомир Вовчук.

Чемпіонат U-21: Зоря прийматиме лідера, Динамо знову битиметься із Ворсклою

Кто станет чемпионом Украины U-21 по итогам сезона-2019/2020?