Карпати з дублем Козака у гостях розгромили Дніпро-1

У матчі 17-го туру юнацького чемпіонату України Карпати розгромили Дніпро-1 — 3:0. Дублем у львів’ян відзначився 18-річний півзахисник Роман Козак (на фото)

Перший домашній матч навесні не вдався спортклубівським юніорам. Карпати протягом всього матчу переважали як у русі, так і в індивідуальній майстерності, що дозволило здобути заслужену перемогу, пише прес-служба дніпрян.

Рахунок було відкрито на 30-й хвилині, коли арбітр призначив пенальті за поштовх у спину, і Козак спокійно реалізував 11-метровий. При цьому рефері можна дорікати за те, що наприкінці тайму він не виніс таке ж покарання за удар по ногах Гори, але виправданням поразки це аж ніяк не може бути.

Ледь розпочався другий тайм, як господарі пропустили вдруге. Втративши м’яч на правому фланзі атаки, вони проґавили миттєву контратаку львів’ян. Хлань на фланзі, що залишився відкритим, замкнув простріл. Невдовзі рахунок й взагалі став великим. Козак ударом з майже нульового кута оформив дубль.

Лише в останні хвилини матчу у Дніпра-1 почало щось виходити в атаці, але бодай гол у відповідь забити не вдалося. Найбільш реальний шанс відзначитися був у Гори, який не влучив у ворота, перебуваючи праворуч у штрафному майданчику.

Дніпро-1 U-19 — Карпати U-19 — 0:3

Голи: Козак (30, з пенальті, 54), Хлань (47).

Дніпро-1 U-19: Веклич — Виговський (Карловський, 62), Зайков, Швиденко, Матвєєв (Кілик, 62), Бутич (Матюшенко, 46), Лебедєв, Жінчин, Полонський (Кобельчук, 69), Митченко (Кононов, 46), Гора.

Тренер: Віктор Бицюра.

Карпати U-19: Горох — Мудрик, Калинчук, Слюсар (Савчук, 84), Береза (Даніловський, 84), Козак, Гудзінський, Тлумак, Сущак (Лень, 78), Карабін (Раделицький, 72), Хлань (Мердєєв, 60).

Тренер: Роман Гнатів.

Чемпіонат U-19: всі лідери гратимуть на чужих полях

Кто станет чемпионом Украины U-19 по итогам сезона-2019/2020?