Гол 19-річного форварда посприяв розгромній перемозі Десни

Через два дні, в ніч з 21 на 22 січня чернігівська Десна вирушить на перший навчально-тренувальний збір до Туреччини. А тим часом з’їздила до Білорусі, де провела перший контрольний матч у новому році й виграла його більш, ніж упевнено

Десна вийшла з відпустки ще 10 січня, повідомляє клуба пресслужба. Команда зібралася в Чернігові на стадіоні імені Гагаріна, де і провела перше тренування у 2020 році.

До команди приєдналися і новачки — Пилип Будківський та Леван Арвеладзе.

В Чернігові команда провела кілька днів і, після проходження медичного огляду, 17 січня вирушила до Білорусі, на товариський матч з ФК Спутнік (Речица).

Підопічні Олександра Рябоконя розгромили суперника з рахунком 5:0. Один із м’ячів а рахунку 19-річного нападника Дениса Демяненка.

Також у матчі брали участь 20-річний захисник Юхим Конопля, 21-річний півзахисник Ренат Мочуляк, 19-річний хавбек Євгеній Белич та його ровесник форвард Ілля Шевцов.

Супутник (Речиця) — Десна (Чернігів) — 0:5

Голи: Пилип Будківський, Олександр Філіппов, Орест Кузик, Денис Демяненко, Сергій Старенький.

Десна (перший тайм): Литовка — Конопля, Імереков, Єрмаков, Западня, Арвеладзе, Калітвінцев, Кузик, Хльобас, Філіппов, Будківський.

Десна (другий тайм): Паст — Фаворов, Гітченко, Картушов, Демяненко. Старенький, Мочуляк, Микитюк, Белич, Шевцов, Мостовий.

Після першої половини чемпіонату УПЛ Десна посідає у турнірній таблиці четверте місце, набравши 33 очка.

Дивіться, хто прийшов! Керівники Ов’єдо презентували Луніна, він пообіцяв дорости до Реала

Золотой Талант Украины-2019. Финал! Назовите тройку лучших игроков 2019 года в категории U-21 (1998-1999 годы рождения)

• Виталий Миколенко (Динамо) (28%, 242 голосов)
  • Богдан Леднев (Заря) (19%, 161 голосов)