Гол Лєднєва Зорі не допоміг — Тете заробив вирішальний пенальті

Луганській Зорі не вдалося двічі поспіль створити подвиг: після перемоги над Динамо у попередньому матчі (2:1), сьогодні підопічні Віктора Скрипника не змогли відібрати очок у Шахтаря у поєдинку 18-го туру

У стартовому складі господарів вийшли двоє 21-річних: Богдан Лєднєв та Максим Луньов, останнього у другому таймі замінив одноліток і форвард Назарій Русин.

Шахтар виставив в основі 21-річного захисника Додо та 19-річного хавбека Маркоса Антоніо, на заміну замість Коваленка з’явився 19-річний півзахисник Тете. Данило Сікан (18 років) так і просидів у запасі.

У першому таймі команді зіграли без голів, по перерві ж першими відзначилися гірники, забивав Мораєс. Невдовзі, після прострілу Кабаєва Богдан Лєднєв у дотик відправив м’яча до сітки й вирівняв рахунок.

А на 84-й Махарадзе перервав прохід Тете, арбітр призначив пенальті, виконав Марлос — 2:1. Шахтар не програв жодного матчу в чемпіонаті УПЛ у 2019 році.

Зоря — Шахтар — 1:2

Голи: Богдан Лєднєв (61) — Жуніор Мораєс (55), Марлос (84, пенальті).

Зоря (4-1-3-2): Махарадзе — Тимчик, Вернидуб, Абу Ханна, Михайличенко — Іванісеня — Кочергін, Юрченко, Лєднєв — Кабаєв (Будківський, 88), Луньов (Русин, 58).

Шахтар (4-2-3-1): П’ятов — Додо, Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі — Маркос Антоніо, Алан Патрік — Марлос, Коваленко (Тете, 64), Коноплянка — Жуніор Мораєс (Дентіньо, 88).

Чемпіонат U-21. Зоря не дотисла Шахтар: пропустила два голи за 20 хвилин і поступилася

Золотой талант-2019. Назовите тройку лучших игроков ноября в категории U-21 (1998-1999 г.р.)

• Виталий Миколенко (Динамо) (19%, 127 голосов)
  • Денис Попов (Динамо) (16%, 102 голосов)