Лише з допомогою VAR і повторного пенальті Динамо у додані хвилини обіграло Львів

Чемпіонат U-21, Динамо, Львів, 13 тур, 2019

Шахтар ще вчора закріпився на першому місці у таблиці чемпіонату U-21, динамівці, що йдуть другими сьогодні у рамках 13-го туру приймали у Віті-Литовській Львів

На швидкий гол Ісаєнка гості невдовзі відповіли влучним ударом Ренана, та Романчук зробив киян переможцями першого тайму. Матч спокійно котився до перемоги господарів, Дуелунд, що напередодні нескромно заявляв, наскільки він необхідний клубу, так і не забив навіть за дубль, Янаков запоров кілька потенційно загрозливих штрафних, аж раптом матч підірвав Хімчак — 2:2!

Вал’яжним господарям бази у Віті-Литовській довелося нервово шукати третій гол. Як і напередодні юніорській команді у чемпіонаті U-19, так і молодіжці допоміг VAR. Збили Білошевського, Ісаєнко не переграв з пенальті Ореста Костика, а що було далі дивіться на відео з 89-ї хвилини.

Динамо U-21 — Львів U-21 — 3:2

Голи: Євгеній Ісаєнко (10), Олександр Романчук (35), Денис Янаков (90+3, пенальті) — Ренан (23, пенальті), Максим Хімчак (73).

Динамо (4-2-3-1): Кучерук — Романчук (Бодня, 57), Кузик, Сирота, Сідклей — Кадірі, Мащенко (Блізніченко, 76) — Янаков, Білошевський, Дуелунд (Сухоручко, 77) — Ісаєнко.

Тренер: Юрій Мороз.

Львів (4-2-3-1): Костик — Савошко, Медведєв, Білий, Карвацький (Нич, 46) — Пентелейчук, Демків — Хімчак, Ренан, Лео (Олексів, 81), — Філіпе (Тягло, 46).

Тренер: Андрій Ханас.

Даешь молодежь! Ворскла сменила курс и занялась украинскими футболистами, а Шахтер — лидер по молодым легионерам

Кто станет чемпионом Украины U-21 по итогам сезона-2019/2020?