Лише залишившись у меншості дублери Маріуполя подолали Дніпро-1

Чемпіонат U-21, Маріуполь, Дніпро-1, Іван Литвиненко 98, 11 тур, 2019

Феєричний матч видали в 11-му турі чемпіонату U-21 молодіжні команди Маріуполя й Дніпра-1. Шість голів, червона картка, завершилося ж усе перемогою азовців

Гості з Дніпра видали потужний старт, і до 18-ї хвилини вже вели у рахунку 2:0. Та ще до перерви господарі зрівняли, причому другий свій гол забили на 45-й хвилині.

А після відпочинку… нарвалися на вилучення. Й лише після того вперше у матчі вийшли вперед (на 80-й), а за вісім хвилин забили й четвертий гол.

Маріуполь U-21 — Дніпро U-21 — 4:2

Голи: Ілля Путря (32, пенальті, 44, пенальті), Олег Вакуленко (79), Владислав Бондар (87) — Араміс (11, пенальті, 17).

Маріуполь (4-2-3-1): Поспєлов — Співак, Петерман, Саєнко, Шинкаренко — Вискребенцев, Доброхотов (Прокопчук, 65) — Путря (К. Романюк, 46), Кащук (Вакуленко, 46), Байдал (Бондар, 71) — Вакула (Літовченко, 89).

Тренер: Олексій Гетьман.

Дніпро-1: Бабічин — Сидоренко, Зайков, Хижняк, Ховайко (Волинець, 60), Кулініч (Нечистенко, 66), Литвиненко (Крилов, 70), Домарацький, Заєць (Бацман, 50), Бєляєв, Араміс (Карповський, 80).

Тренер: Олександр Поклонський.

Ось тобі й маєш! Замість першого місця Динамо програло Олександрії й лишилося третім

Кто станет чемпионом Украины U-21 по итогам сезона-2019/2020?