Санжар: «Я задоволений грою молодих, зокрема захисника Ляха»

Після спарингу з Кауно Жальгірісом — 1:1 головний тренер Карпат Роман Санжар поділився своїми враженнями від побаченого. А ще принагідно відзначив іменинника Ляха

— Ми провели якісний спаринг з хорошим суперником, цитує Романа Санжара прес-служба Карпат. В цьому матчі я використав майже всю нашу обойму. Також переглянув у справі молодь. Вдалося попрацювати над взаємодією футболістів. Також випала нагода проявити себе тим виконавцям, які мали менше ігрової практики. Можна сказати, що Карпати провели два різні тайми.

Перша половина минула за нашої територіальної переваги вдалося забити хороший м’яч. Однак потім ми припустилися помилки в обороні й отримали непотрібний гол, який зіпсував всю картину. В другому таймі була загалом рівна гра, проте ми створювали моменти і мали вигравати цей матч. На жаль, не вистачило майстерності в атакувальних діях. Разом з тим, я задоволений нашими молодими гравцями. Зокрема, відзначу гру Ростислава Ляха, який діяв на позиції крайнього захисника. Він віддав гольову передачу, непогано рухався на полі та від нього йшов конструктив. Загалом я отримав об’єктивну картину.

Майбутнє дербі? Матч покаже, наскільки ми готові. Дійсно, після серії поразок психологічний стан в команді був не дуже задовільний. Однак ми повинні проаналізувати наші помилки і належним чином підготуватися до матчу.

У нинішньому чемпіонаті у складі Карпат U-21 Ростислав Лях, якому у день матчу з литовцями виповнилося 19 років, зіграв 7 матчів, заробив 2 жовті картки.

Герой Лях: «Гольовий Пас? Просто побачив, що на дальній штанзі було двоє наших»

Золотой талант-2019. Назовите тройку лучших игроков сентября в категории U-19 (2000 г.р. и моложе)

• Владислав Ванат (Динамо) (23%, 61 голосов)
  • Эрик Шуранов (Нюрнберг Германия) (23%, 59 голосов)