Із семи динамівських голів Десні нігерієць на перегляді не забив жодного

Динамо U-19, Десна U-19, спаринг, 2019

Юніорська команда київського Динамо провела спаринг із чернігівською Десною. Голів не пропускала, натомість забила сім разів

По-різному заповнюють паузу, викликану матчами збірних, клубні команди. Приміром, Дніпро-1 учора програвав матч 15-го туру чемпіонату U-19 Олександрії (0:3). А ось Динамо U-19 вирішило зіграти товариський матч, вибравши у суперники однолітків із Десни.

Команді Ігоря Костюка слід підтримувати ігровий ритм, адже за місяць (окрім виступів у національній першості) її чекає ще й непростий Шлях чемпіонів у Юнацькій лізі УЄФА. Разом із тим тренерський штаб продовжує доукомплектовувати колектив: цього разу один тайм відіграв нігерійський півзахисник Реймонд. За інформацією Динамоманії, він тільки днями прибув до Києва на оглядини.

Звісно, зігратися з новими партнерами африканець не встиг, хоча два моменти біля воріт Десни мав. Однак не зміг переграти чернігівського воротаря.

Реймонд, Динамо U-19, вересень 2019

Новачок Реймонд

Як це треба робити, Реймонда учили ледь не всі інші динамівці. Забивати почали ще у середині першого тайму: Окоро заробив штрафний, його точним ударом по центру реалізував Скорко. Перед перервою голкіпер гостей відбив м’яч після удару з кута воротарського від Реймонда, а першим на добиванні був Ванат — 2:0.

У дебюті другого тайму Блізніченко на швидкості прорвався лівим флангом, увійшов до штрафного і відпасував на Здирка, який у дотик відправив м’яч у ворота. Автором четвертого гола став Окоро, який прекрасним ударом у верхній кут завершив іще один простріл Близниченко, повідомляє прес-служба Динамо.

Заміни, які освіжили гру після перерви, спрацювали знову: Єфіменко заробив 11-метровий, який чітко реалізував Бодня, відправивши м’яч у нижній кут. Після невеликої «пожежі» у штрафному Десни, а також серії рикошетів, автоголом «відзначився» Міронич.

Фінальну ж крапку поставив Мащенко. Після широкої атаки через правий фланг і прострілу на лінію воротарського, він потужним ударом відправив м’яча під поперечину.

Динамо U-19 — Десна U-19 — 7:0

Голи: Скорко (19), Ванат (42), Здирко (47), Окоро (62), Бодня (70, пенальті), Міронич (86, автогол), Мащенко (90).

Динамо: Слуцький — Скорко, Бражко, Забарний, Вівчаренко, Окоро, Кулаковський, Рязанцев, Реймонд, Велетень, Ванат.

Запас: Червінський, Кузик, Мащенко, Бодня, Ісадченко, Єфіменко, Блізніченко, Здирко, Голоколосов.

Жребий брошен! Тренер Динамо U-19: Первый матч в ЮЛЧ дома. Но большого значения это не имеет

Золотой талант-2019. Назовите тройку лучших игроков августа в категории U-19 (2000 г.р. и моложе)

• Владислав Ванат (Динамо U-19) (20%, 78 голосов)
  • Олег Очеретько (Шахтер U-21) (15%, 60 голосов)