Шахтар показав 100-відсотковий результат після двох матчів у Камелоті

Шахтар U-15 — Чорноморець U-15 — 8:0, турнір на честь Гаваші, 2019

На Закарпатті триває VI міжнародний юнацький футбольний турнір на честь Андрія Гаваші, 14 серпня відбулися ігри другого туру, після якого у віковій категорії U-15 (футболісти 2005 року народження) очкових втрат не мають лише футболісти Шахтаря

В другий ігровий день VI міжнародного юнацького футбольного турніру на честь Андрія Гаваші у віковій категорії U-15 (футболісти 2005 року народження) лише одна команда зуміла оформити другу поспіль перемогу — Шахтар. Щоправда, гірники цього разу були не такі агресивні, як в перший день, коли Шахтар вже в першому таймі розніс Чорноморець.

Київська ДЮСШ-15 програла із мінімальним рахунком 0:1, хоча в турнірній таблиці регулярного чемпіонату України сезону-2018/2019 Шахтар в групі №2 посів перше місце (50 очок), а кияни — 9-е (12). Більше того — єдиний гол в команді Володимира Самборського та Олександра Овчиннікова було забито вже на 60-й хвилині, а в категорії U-15 грають два тайми по 35 хвилин.

Фото ffz.org.ua

Приємно було подивитися на результат другого матчу Чорноморця. Одесити цього разу грали не з колес, встигли відпочити і як слід налаштуватися на гру. Два голи забив син асистента старшого тренера команди Олександра Горобця — Антона Хромих. Друге місце в цій групі вакантне.

В групі B прорвало Дніпро, який в сезоні-2018/2019 посів 5-е місце в фінальному турнірі чемпіонату України. Команда Івана Котенка розірвала господарів — СДЮСШОР, а у паралельному матчі знову була нічия. Причому хлопці з Металіста 1925 відігралися у зустрічі з Металургом удесятьох — допоміг штрафний удар, де також відзначився син тренера — Максим Осадчий. А ще в червні харків’яни двічі програли запорожцям у стикових матчах чемпіонату України, після чого Металург посів 7-е місце у фінальному турнірі.

Трохи заплуталася ситуація у групі C, де втратили два очка Карпати — у зустрічі з угорською Вардою, в складі якої багато вихованців українського футболу. Хоча навряд чи варто розраховувати на те, що львів’яни вдруге здивують своїх прихильників. Тим не менш, футболісти Олімпійського коледжу отримали надію навіть на перше місце в квартеті.

Група A

13 серпня

Шахтар U-15 — Чорноморець U-15 — 8:0

Голи: Данило Рябець (5, 34), Олександр Ющенко (7), Данило Скляренко (9), Максим Деркач (14, 30), Вадим Ситніков (22), Мар’ян Бац (60).

Спартакус U-15 — ДЮСШ-15 U-15 — 2:0

Голи: Руслан Мізинчук (17, автогол), Балаж Варга (50).

14 серпня

ДЮСШ-15 U-15 — Шахтар U-15 — 0:1

Гол: Максим Деркач (60).

Чорноморець U-15 — Спартакус U-15 — 4:2

Голи: Гліб Пасевич (20), Єгор Хромих (37, 63), Іван Ставнійчук (54) — Балаж Варга (58, 60).

Турнірна таблиця

І В Н П М О
1 Шахтар U-15 2 2 0 0 9—0 6
2 Чорноморець U-15 2 1 0 1 4—10 3
3 Спартакус U-15 2 1 0 1 4—4 3
4 ДЮСШ-15 U-15 2 0 0 2 0—3 0

15 серпня, 11:30. ДЮСШ-15 U-15 — Чорноморець U-15. Ужгород (Авангард, друге поле).

15 серпня, 11:30. Спартакус U-15 — Шахтар U-15. Ужгород (Автомобіліст).

Група B

13 серпня

Дніпро U-15 — Металіст 1925 U-15 — 1:1

Голи: Єгор Росач (2) — Максим Осадчий (54).

Металург U-15 — СДЮСШОР U-15 — 2:2

Голи: Артур Сосницький (14), Артем Бруй (44) — Ігор Маюр (22), Ігор Кобеляш (61).

14 серпня

Металіст 1925 U-15 — Металург U-15 — 2:2

Голи: Андрій Жупанов (9), Максим Осадчий (65) — Станіслав Гончаренко (35, 48).

СДЮСШОР U-15 — Дніпро U-15 — 1:7

Голи: Ігор Маюр (66) — Ілля Баденко (19), Євген Шеставін (25), Богдан Костик (52, 58), Єгор Рогач (56, 62), Руслан Рзаєв (63, з пенальті).

І В Н П М О
1 Дніпро U-15 2 1 1 0 8—2 4
2 Металург U-15 2 0 2 0 4—4 2
3 Металіст 1925 U-15 2 0 2 0 3—3 2
4 СДЮСШОР U-15 2 0 1 1 3—9 1

15 серпня. 10:00. СДЮСШОР U-15 — Металіст 1925 U-15. Ужгород (Спартак).

15 серпня. 10:00. Дніпро U-15 — Металург U-15. Ужгород (Авангард, друге поле).

Група C

13 серпня

ОК ім. І.Піддубного U-15 — Карпати U-15 — 0:4

Голи: Антон Гордєєв (15, 40), Андрій Семенюк (68), Ростислав Баран (70+1).

Варда U-15 — Мункач U-15 — 0:0

14 серпня

Мункач U-15 — ОК ім. І.Піддубного U-15 — 0:2

Голи: Максим Курупко (32, 45).

Карпати U-15 — Варда U-15 — 1:1

Голи: Віталій Рожко (62) — Олександр Косовчук (36).

І В Н П М О
1 Карпати U-15 2 1 1 0 5—1 4
2 ОК ім. І.Піддубного U-15 2 1 0 1 2—4 3
3 Варда U-15 2 0 2 0 1—1 2
4 Мункач U-15 2 0 1 1 0—2 1

15 серпня, 10:00. Мункач U-15 — Карпати U-15. Мукачево (Харчовик).

15 серпня, 10:00. ОК ім. І.Піддубного U-15 — Варда U-15. Середнє (селищний стадіон).

День перший Розгроми від Карпат та Шахтаря, перемога Спартакуса і три нічийних результати на турнірі Андрія Гаваші