Дебютант УПЛ з голом орендованого динамівця розгромно виграв спаринг

У Бучі, що неподалік Києва, ковалівський Колос у рамках предсезонного збору провів контрольний поєдинок із першоліговим Миколаєвом — 6:0. Один з м’ячів на рахунку 20-річного півзахисника Євгена Смирного

У Бучі, що у Київській області, подопічні Руслана Костишина розгромили представника першої ліги Миколаїв — 6:0. У Колоса гру розпочав 20-річний півзахисник Євген Смирний. На 66-й хвилині Парамонова змінив 19-річний захисник Ілля Коваленко, а Морозка 18-річний форвард Олексій Федоров.

Доля матчу була визначена ще до перерви, коли дебютант УПЛ забив у ворота миколаївців, перед якими у наступному сезоні стоїть завдання підвищитись у класі, п’ять м’ячів. Один з них на рахунку Смирного, якого взяли в оренду у київского Динамо.

Колос — Миколаїв — 6:0 (5:0)

Голи: Морозко (7, 23, 29), Смирний (21), Ільїн (45), Бондаренко (34).

Колос: Яшков (Сітало, 46), Зозуля (Сахневич, 66), Гавриш (Коваленко, 66), Парамонов (Максименко, 66), Чорноморець (Мігунов, 66), Мілько (Охрончук, 66), Смирний (Рябов, 66), Демченко (Кизилатеш, 66), Ільїн (Антюх, 66), Морозко (Федоров, 66), Нехтій (Бондаренко, 66).