Динамо з Хацкевичем в запасі розгромлене Шахтарем

Сьогодні у Щасливому стартувала фінальна частина чемпіонату ДЮФЛУ серед команд U-16 (футболісти 2003 року народження). Окрасою першого туру стало, безперечно, протистояння Динамо й Шахтаря

Поєдинок динамівців із гірниками, безумовно, привертав увагу з-поміж інших не менш цікавих матчів 1-го туру фінальної пульки чемпіонату ДЮФЛУ U-16. Регулярний чемпіонат у Групі 2, де виступали обидві команди, нагадаємо, завершився впевненою перемогою донеччан: вони набрали 48 очок і не програли жодного матчу!

На старт! Фінал чемпіонату ДЮФЛУ розпочнеться вже завтра, Динамо й Шахтар зустрінуться у першому ж турі

Кияни ж вийшли до плей-офф лише з… четвертого місця (34 очка). Програвши Шахтарю один з очних матчів (0:1), в іншому була нічия 1:1.

Сьогодні динамівці були обіграні ще раз. Нулі трималися на табло до середини першого тайму, аж поки команди не влаштували вимушену перерву: за такої спеки суперники просто змушені були перериватися на водопій. Він і розслабив гостей: втратили м’яча на правому фланзі, його підхопив Денис Шостак, промчав до штрафного майданчика і з гострого кута пробив Фастова.

Вдруге гірники відзначилися вже по перерві. Цього разу з флангу пішов навіс, одним дотиком Шостак обіграв захисника, другим — поцілив у ворота.

Наприкінці матчу динамівці так захопилися штурмом чужих воріт, що прогавили стрімкий контратакуючий прорив суперника лівим флангом, чудову передачу з якого втілив у гол Шевченко.

Шахтар U-16 — Динамо U-16 — 3:0

Голи: Денис Шостак (22, 48), Денис Шевченко (80).

Динамо: Фастов — Єгоров, Боль, Пусь, Базилєєв, Хрипчук, Баранюк, Міщенко, Урсолов, Скрипник, Волошин.

Запас: Ігнатенко, Король, Попов, Малиш, Хацкевич, Опанасенко.

Готуйсь! В Умані знову фінал: тепер гратимуть команди з чемпіонату ДЮФЛУ U-14

Золотой талант-2019. Назовите тройку лучших игроков мая/июня в категории U-19 (2000 г.р. и моложе)

• Георгий Цитаишвили (Динамо, сборная Украины U-20) (30%, 300 голосов)
  • Даниил Сикан (Мариуполь, сборная Украины U-20) (25%, 254 голосов)