Дніпро юнацьким складом набирає висоту у другій лізі

20-річний Олег Ільїн поклав початок перемозі Дніпра

Цього тижня на полях другої ліги точилося чергове запекле змагання колективів. Гучних сенсацій не сталося, втім молодь попрацювала на славу. Загалом у другій лізі було заявлено на матчі 4-го туру 161 футболіст віком до 21 року (без Буковини в групі А, яка пропускала тур, та без Суднобудівника і Дніпра-1, які не дограли матч через зливу). З них у групі А — 73, у групі Б — 88. Зі стартовим свистком роботу на полі почали 33 футболісти в групі А та 48 — в групі Б. У ході гри на заміну вийшло 24 та 28 гравців відповідно. Залишилися без ігрової практики в цьому турі 28 футболістів (16 та 12 у кожній з груп).

Матч для 19-річного Михайла Зайчука (Львів) видався більш ніж вдалим. Футболіст встиг провести на полі хвилину, а йому вже вдалося відзначитися забитим голом і закріпити перевагу свого колективу над Поліссям. Також третю гру в сезоні на нуль відстояв голкіпер левів Роман Герич, який зумів зберегти свої ворота недоторканими, а львів’янам залишити рахунок розгромним — 3:0.

У матчі між Скалою і Поділлям тріумфували стрияни. Перемогою команда може завдячувати 21-річному Дмитру Полюганичу, який двічі розписався у воротах 19-річного Сергія Дворника.

У черговому матчі молодь Арсеналу знову не змогла нічого протиставити своїм суперникам — цього туру юнаки з Київщини поступилися вінницькій Ниві. 19-річний Євген Шкарбан пропустив швидкий гол, а його колеги по команді так і не змогли вплинути на результат, ще й під завісу матчу вилучення отримав 21-річний Святослав Грабчак. Тому надії на бодай нічию були поховані на 79-ій хвилині. У підсумку 1:0 — мінімальна перемога Ниви.

На відміну від вінничан тернопільська Нива поступилася Прикарпаттю. 20-річний Максим Механів не зміг уберегти свої ворота, пропустивши гол на старті другого тайму.

Не гірші результати показали і команди групи Б. Зокрема у грі між Нікополем та Миколаєвом-2 голкіпер команди з Дніпропетровщини 21-річний Богдан Петриченко, який вперше цього сезону вийшов в основі, зміг утримати свої ворота сухими, а його колега по команді, 20-річний Роман Воронін, двічі розписався у воротах Чумака. Щодо миколаївців, то антигероєм поєдинку став 17-річний Олександр Мінін, який на 17-ій хвилині доправив м’яч у власні ворота. У підсумку 3:0 — впевнена перемога Нікополя.

Під час протистояння Таврії та Металіста 1925 рамку воріт харків’ян другий матч поспіль захищав 20-річний Денис Дьяков і вдруге поспіль Металіст не пропустив жодного м’яча. А зусиллями Сергія Давидова, 21-річного Владислава Ємельянова та Єгора Чегурка харків’яни розгромили своїх суперників із Сімферополя — 3:0.

Третій тур поспіль не знає гіркоти поразок омолоджений дніпровський Дніпро, котрий протягом двох хвилин фактично вирішив долю матчу. Відзначалися забитими м’ячами 20-річний Олег Ільїн та 19-річний Денис Костишин. Для останнього цей гол став другим у сезоні.

Ще один колектив з Дніпра — Дніпро-1 — не дограв виїзний поєдинок проти миколаївського Суднобудівника через сильну зливу, тому час, що залишився, буде дограно в один із резервних днів.