Україна U-19 вийшла на Євро-2024

У македонському Скоп’є у вирішальному матчі 3-го туру еліт-раунду відбору до Євро-2024 U-19 зіграли збірні України U-19 та Швейцарії U-19

Збірна України U-19 (футболісти 2005 року народження) провела заключний матч еліт-раунду відбору на Євро-2024 проти Швейцарії.

Українська збірна, яку влаштовувала навіть нічия, розгромила суперника з рахунком 3:0 і вийшла на чемпіонат Європи 2024!

Голи у другому таймі забили Геннадій Синчук та Матвій Пономаренко (дубль). На 63-й хвилині Синчук перехопив м’яч біля чужого штрафного й влучив точно в дев’ятку, відкривши рахунок.

На 68-й хвилині після чудового закидання від Кревсуна форвард Матвій Пономаренко випередив кіпера й відправив м’яч у порожні ворота. Згодом Матвій оформив дубль, скориставшись класним пасом Тараса Михавка із центра поля.

Синьо-жовті під керівництвом Дмитра Михайленка виграли всі три матчі у груповому раунді та набрали 9 очок із 9 можливих. Швейцарія має 6 балів. Латвія та Північна Македонія набрали по одному пункту.

Фінальний раунд чемпіонату Європи пройде 15–28 липня у Північній Ірландії за участю 8 збірних. Окрім господарів та збірної України, вже відібралися Франція, Італія, Іспанія та Туреччина. Близька до виходу на ЧЄ Норвегія, а ще одну путівку розіграють Португалія та Данія. Жеребкування фінального турніру відбудеться 17 квітня у Белфасті.

Євро-2024 U-19. 3-й тур, Скоп’є (Північна Македонія)

Україна U-19 – Швейцарія U-19 – 3:0

Голи: Геннадій Синчук, 63, Матвій Пономаренко, 68, 77.

Україна U-19: Крапивцов, Гусєв (Стрюков, 90+1), Мельниченко, Михавко, Огарков, Гаджиєв (Тутєров, 90+1), Ващенко, Кревсун (Баденко, 84), Синчук, Пономаренко (Дубровний, 84), Маткевич (Цуканов, 71).

Швейцарія U-19: Хубер, Аншо (Манзанбі, 78), Огбус, Зайлер, Деме, Окафор (Джемалія, 54), Маркес, Кесслер (Ваттара, 69), Беней, Ліг (Люті, 54), Зе (Нілакандан, 54).

Латвія U-19 – Північна Македонія U-19 – 1:1

Голи: Межсаргс, 59 – Данєв, 76