19-річний хавбек врятував для Шахтаря нічию в матчі з Марселем

Донецький Шахтар у першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи розійшовся результативним миром з французським Марселем. Гра завершилася з рахунком 2:2

Шахтар провів перший офіційний матч у 2024 році. Гірники у першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи у Гамбурзі зустрілися з Марселем і розписали мирову 2:2.

Цікаво, що всі голи були забиті у другій половині зустрічі. Двічі донетчани відігравалися, причому робили це дуже швидко, протягом декількох хвилин після пропущених м’ячів. Героєм для Шахтаря став 19-річний хавбек Егіналду, який на 90+3 хвилині встановив остаточний рахунок на табло, вразивши ворота французів ударом головою.

Через тиждень суперники проведуть матч у відповідь на Велодромі у Марселі.