Перша повітряна тривога. Чорноморець U-19 обіграв Верес U-19

Юніорські команди Чорноморця і Вереса зустрілися в першому турі чемпіонату U-19. Команди провели матч у Киэвы ы одесити здобули перемогу з рахунком 3:1

Одеський Чорноморець U-19 стартував у новому сезоні з перемоги. Підопічні Анатолія Діденка переграли рівенський Верес з рахунком 3:1. Причому, морякам прийшлося відіграватися по ходу зустрічі.

Відмітимо, що у цьому матчі вперше було зафіксовано повітряну тривогу. На 82-й хвилині, арбітр зустрічі забрав команди до укриттів, а вже через 17 хвилин коли був відбій, колективи дограли зустріч.

Чорноморець U-19 Верес U-19 3:1

Голи: Драч (29), Урсолов (68), Дихтярук (80) — Урсолов (17-автогол).

Чорноморець U19: Ширяєв — Дихтярук, Ішимський (Яриш, 79), Баранюк, Граждан, Драч, Урсолов, Марков (Чепраков, 84), Додул (Дмітрієв, 84), Терещенко (Янчук, 65), О. Ратушняк.

Тренер: Анатолій Діденко.

Верес U19: Мигаль — Протасевич, Бокій, Устимець, Ромасюк, Вадовський (Лепський, 80), Шух, Бамболя (Зайко, 57), Ібрагімов (Вільховий, 57), Козлюк (Пилипчук, 57), Петров (Вороб’як, 46).

Тренер: Олег Шандрук.