Динамо U-19 стало третім на турнірі в Швейцарії

Юнацький склад київського Динамо посів третє місце на FC Aesch Under 19 International Football Tournament, що відбувся у Швейцарії

Динамо U-19 взяло реванш у лондонського Фулхема на турнірі FC Aesch Under 19 International Football Tournament, що проходить у Швейцарії.  Команди між собою грали на груповому етапі, і тоді англійці обіграли біло-синіх (2:1). А зараз, у матчі за третє місце, команда Ігоря Костюка спромоглася взяти реванш.

Склад Динамо U-19 посилили Антон Боль, Олександр Яцик та Антон Царенко, які повернулися з розташування основної команди Динамо. Саме голи Боля та Царенка у першому таймі принесли перевагу киянам у два м’ячі.

Після перерви Динамо та Фулхем двічі обмінялися точними ударами. У складі англійців дублем відзначився Гордон, за біло-синіх забивали Дзень та Горбач.

Раніше Динамо U-19 виступило на товариському турнірі CEE Cup у Чехії. Команда Костюка посіла третє місце.

FC Aesch Under 19 Міжнародний футбольний тур. Матч за 3-е місце

Динамо U-19 – Фулхем U-19 – 4:2

Голи: Боль, 9, Царенко, Дзень, 54, Горбач, 64 — Гордон, 48, 58.

Динамо (старт): Авраменко, Бенедюк, Боль, Філатов, Білоконь, Яцик, Саленко, Маткевич, Царенко, Кремчанин, Дзень. На заміни виходили: Балаба, Слюсар, Горбач, Янчишин, Василець.