Лише завдяки голу Сухоручка Чорноморець U-19 здолав аутсайдера (відео)

У поєдинку 16-го туру юнацького чемпіонату країни Чорноморець у Совіньйоні приймав Десну. Остання команда таблиці чинила спротив, але таки програла

Перші чверть години матчу юнацький склад Десни провів дуже активно. На другій хвилині гості навіть відправили м’яча у ворота моряків, але арбітр зафіксував офсайд. На дев’ятій — потужний постріл Бєлича парирував Варакута, а Пащенку, який добивав, завадив відзначитися Граждан, який підстрахував голкіпера на лінії воріт.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

Незабаром після цього епізоду Чорноморець міцно заволодів ігровою перевагою та створив безліч небезпечних моментів. Із вигідних позицій не забили: Сухоручко (тричі), Баранюк, Надольський, Меленчук, Дихтярюк, Чорний. Лише на останній хвилині тайму до моряків прийшов успіх: Надольський виконав штрафний удар, а Сухоручко зблизька головою переправив м’яча у сітку — 1:0.

Фото chernomorets.odessa.ua.

Після перерви більше атакувала Десна, відзначає офсайт Чорноморця. Варакута врятував свою команду після ударів Пащенка, Демяненка (двічі) та Бєлича.

Чорноморець також намагався загрожувати воротам суперника. Найяскравішим вийшов епізод на 59-й хвилині. Соковитий удар Меленчука метрів із 18-ти у стрибку парирував на кутовий голкіпер. Після подачі стандарту Штогрін головою послав м’яча поруч із хрестовиною воріт.

Чорноморець U-19 — Десна U-19 — 1:0

Гол: Даниїл Сухоручко (45).

Чорноморець U-19: Варакута — Граждан, Ішимський, Долгов, Янчук (Єрмаков, 76), Дихтярюк (Махорін, 46), Баранюк, Надольський (Штогрін, 46), Меленчук (Демцун, 66), Чорний (Тарасенко, 46), Сухоручко.

Тренер: Анатолій Діденко.

Десна U-19: Коломієць — Белич, Пащенко (Шевага, 84), Божок (Зібницький, 84), Ермеідіс (Шейко, 57), Безгубченко, Макаренко (Коршун, 6), Легкобит, Єфіменко, Демяненко, Пусь.

Тренер: Вадим Мельник.

Чемпіонат U-19: амбіції Руху проти апетиту харків’ян, Гільєрме перепочив