Минай U-19 з асистами Кулієва розбив захист конкурента (відео)

Програма 15-го туру юнацького чемпіонату країни продовжилася на Закарпатті, де передостанній у таблиці Минай приймав Інгулець. Обіграв конкурента й обійшов його у турнірці

Як і передбачалося боротьби в цьому матчі було багато. Проте минайці були готові до неї: вони не поступалися в кожному епізоді, забирали підбори, вдало пресингували. Команда Миколи Цимбала більше володіла м’ячем, а коли втрачали його, то не дозволяла опоненту вміло вийти з оборони в атаку.

І, звісно, господарі були ефективними в атаці. Так, на 25 хвилині Ельдар Кулієв з лівого флангу прострілив у центр штрафної, Кашперук вирішив не бити, а продовжив атаку і переадресував на Дурдаса, який у дотик забиває — 1:0.

Після цього минайці не зменшували обертів і продовжили тиснути на ворота суперника. І під кінець тайму їм це принесло успіх. Знову у гольовому епізоді взяв участь Кулієв: він обіграв захисника, пройшовся флангом і пробив — м’яч від голови захисника Інгульця полетів у ворота, а голкіпер зреагувати не встиг — 2:0.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

Після перерви Інгулець очікувано хотів додати агресії в нападі, але команда Миколи Цимбала була готова до цього, відзначає офсайт Миная. І не зменшувала обертів: на 70-й хвилині Дурдас міг робити дубль, але не пощастило. А в останні 10 хвилин господарі добили суперника. На 82-й Бодня з кутового навісив точно на голову Махінки і Денис забиває дебютний гол за Минай.

А на 90-ій знову кутовий приніс результат, щоправда не відразу: захисники відбилися, Шевчук продовжив атаку і навісив у штрафну на Диянчука. Дмитро розібрався в епізод ефектно.

Минай U-19 — Інгулець U-19 — 4:0

Голи: Андрій Дурдас (25), Назарій Пастернак (45), Денис-Павло Махінка (82), Дмитро Диянчук (90).

Минай U-19: Кемкін — Махінка (Максимець, 88), Матіч, Диянчук, Кашперук (Марків, 58), Кулієв (Бодня, 46), Шевчук, Скиба, Лісовенко (Свистельник, 88), Дурдас, Пастернак (Чабан, 80).

Тренер: Микола Цимбал.

Інгулець U-19: Ярош — Лісняк (Іваниця, 88), Свіріпа, Жилінський, Смоляков, Кочетков (Бойко, 63), Железняк, Кіріченко, Цуркан, Донцов (Черв’яков, 56), Гончаров.

Тренер: Ігор Хоменко.

Чемпіонат U-19: Шахтар інспектуватиме Рух, Десна прагне очок

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців жовтня у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Михайло Мудрик (Шахтар) (24%, 40 голосов)
  • Олександр Сирота (Динамо) (20%, 33 голосов)